
Спікеркою заходу стала заступниця директора Департаменту реалізації політики зайнятості Державної служби зайнятості Альона Скорзова.
Віра у власні сили, внутрішнє відчуття себе та мотивація – це ключові чинники, які визначають професійний шлях ветерана після повернення до цивільного життя. Саме на цьому етапі важливо мати підтримку й орієнтири, і тут Державна служба зайнятості готова бути поруч.
«Закінчення служби – це лише початок нового шляху. Немає жодних перепон, коли є віра в себе. Головне – почути себе, побачити свої сильні сторони та знайти внутрішню мотивацію. А ми, у Державній службі зайнятості, допоможемо зробити наступний крок – до нової професії та впевненого життя після служби», – зазначила Альона Скорзова
За її словами, Служба зайнятості вже запровадила низку практичних інструментів для підтримки ветеранів: гранти на започаткування власної справи, можливості для освіти та підвищення кваліфікації, компенсації роботодавцям за працевлаштування ветеранів та облаштування робочих місць для людей з інвалідністю, у тому числі внаслідок війни. Надається інформаційна підтримка. У наших офісах «Зроблено в Україні», яких уже 93 по всій країні, можна дізнатися про всі програми та отримати консультацію, зокрема щодо підготовки бізнес-плану на грант.
Понад 60 % ветеранів і ветеранок, які звернулися до служби, є учасники активних програмам зайнятості.
Під час зустрічі також обговорили практичні кейси успішних проєктів, які вже отримали позитивні рішення, та нові бізнес-ідеї, що мають потенціал для реалізації.
Захід відбувся за підтримки Live Media HUB.
Довідково: Medical Center Orthotics & Prosthetics (MCOP) – американська компанія з понад 18-річним досвідом співпраці з Міністерством оборони США. Понад 20 років центр MCOP забезпечує високотехнологічне протезування та програму адаптації для людей з ампутаціями. Від початку повномасштабної війни MCOP надав протезування та відновлення у своїх центрах в США для майже 100 українських захисників зі складними випадками ампутацій. З березня MCOP розпочав свою роботу й в Україні у тестовому режимі.
За матеріалами Державної служби зайнятості.



