У комітетах Верховної Ради / Народні обранці поспішають з бавовною, щоб встигнути до посівної

Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики.
Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики.
Останнім часом у вітчизняних ЗМІ з’явилися численні повідомлення про те, що ухилянти для виїзду за кордон уподобали собі систему «Шлях», завдяки якій можна легально перетнути кордон чоловікам-водіям (волонтерам) в умовах воєнного стану.
Комітет Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг провів виїзне засідання на Черкащині, де обговорили розвиток централізованого теплопостачання міст України.
У Харкові Президент Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте підписали двосторонню безпекову угоду.
Ворог сповідує ідеологію тотального руйнування, стирає з лиця землі храми, музеї, театри, історичні будівлі та продовжує багатовікову традицію мародерства на культурному фронті.
Таке гасло обрали організатори форуму «Жінки. Бізнес. Відновлення», який цими днями проходить у Києві.
Відбулося друге засідання керівного комітету проєкту Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні».
Це перша за останніх 14 років зустріч між спікерами парламентів України та Угорщини.
Луцька громада з червня 2020 року втратила свій міський статус, адже окрім самого обласного центру вона включає в себе ще 34 села і селище Рокині.
Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк відвідала Національний університет «Острозька академія», де поспілкувалася зі студентами та педагогічним колективом.
Понад 50% старост призначені без громадського обговорення, в деяких областях жодна з громад не затвердила порядок проведення громадських обговорень кандидатури старости.
У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася зустріч українських парламентаріїв із Головою Департаменту молоді Ради Європи Тобіасом Флессенкемпером та фахівчинею молодіжних проєктів співпраці Департаменту молоді Ради Європи Майєю Мі
Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук виступив на Саміті спікерів парламентів країн «Вишеградської групи» + Україна.
Народні депутати, представники уряду, спілки журналістів та органів державного регулювання в медіасфері зібралися за одним столом для того, щоб порушити важливі питання — журналістських стандартів та професійної етики в умовах війни.
Насамперед Спікер Парламенту України висловив вдячність за всю підтримку, яку впродовж останніх двох років отримуємо від Польщі та польського народу.
Спікер Парламенту України Руслан Стефанчук висловив вдячність за запрошення Верховної Ради України взяти участь у Парламентському саміті «Вишеградської групи».
Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.
Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук провів робочу зустріч із Маршалком Сейму Республіки Польща Шимоном Головнею та Маршалком Сенату Республіки Польща Малгожатою Кідавою-Блонською.
Народний депутат України по 127-му виборчому округу від Миколаївщини Олександр Пасічний зустрівся з очільниками трьох громад Миколаївського району.
Союз українців Румунії та фракція національних меншин у Палаті депутатів разом із представниками України обговорити стратегічні плани та спільні заходи безпеки.