У комітетах Верховної Ради / Розглянуто законодавчі ініціативи, спрямовані на удосконалення соціального захисту населення
Інформує Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
Інформує Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
Голова Верховної Ради України провів телефонну розмову з Президенткою Європейського Парламенту Робертою Мецолою.
7 серпня 2025 року у Верховній Раді України зареєстровано проєкт закону України «Про надання на ринку та використання біоцидних продуктів», реєстр. № 13604, поданий Кабінетом Міністрів України.
Кабінет Міністрів України подав до Верховної Ради України проект Закону України за реєстр. №13611.
Народний депутат Дмитро Кисилевський побував у навчальних закладах лівого берега Дніпра.
Завдяки постійній і наполегливій роботі народного депутата України Максима Заремського та його колег-однодумців протягом липня у Верховині та на Буковині відбулися круглі столи з підприємцями, лісівниками, місцевою владою.
Міністр закордонних справ Румунії Оана Цоя верше відвідала Україну після призначення на посаду .
Нещодавно відбулося засідання Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
Україна має чітко визначені партнерами індикатори, і від їхнього виконання залежить надання нам допомоги.
Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проєкт закону за реєстр. № 13235.
Інформує Комітет з питань енергетики та житлово-комунального господарства.
Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе у виступі наголосила на системному відкаті реформ, що відбувається останнім часом в Україні.
Ухвалений Верховною Радою і вже підписаний Президентом України Володимиром Зеленським закон щодо повноважень НАБУ і САП фактично повертає статус-кво, що був до 22 липня.
Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк на своїй фейсбук-сторінці повідомила про завершення Шостої Всесвітньої конференції Спікерів парламентів у Швейцарії.
Підсумки пленарного засідання Верховної Ради України 31 липня 2025 року.
Голова Верховної Ради України в інтерв’ю у телемарафоні «Єдині новини» розповів про новий президентський законопроєкт, внесений на заміну резонансному закону № 4555-IX.
На Всесвітній конференції голів парламентів, яка відбувається у Женеві, учасники влаштували демарш під час виступу російської спікерки матвієнко.
Віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк, яка представляє Україну на Всесвітній конференції голів парламентів у Женеві, закликає учасників саміту до бойкоту російської делегації.
Голова Верховної Ради України провів телефонну розмову зі Спікером Палати Представників Конгресу США Майком Джонсоном.
Народний депутат України Сергій Кузьміних з нагоди Дня медичних працівників вручив Подяки Комітету з питань здоров’я нації медикам Бердичівської міської лікарні.