Готується законопроект / Щодо оцінки ефективності та результативності діяльності митних органів
Верховна Рада України прийняла за основу проєкт закону за реєстр. № 12360.
Верховна Рада України прийняла за основу проєкт закону за реєстр. № 12360.
Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проєкт закону за реєстр. № 3195.
Підсумки пленарного засідання Верховної Ради України 18 грудня 2025 року.
Відбулося засідання Комітету з питань цифрової трансформації.
Верховна Рада прийняла за основу проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань підготовки громадян до національного спротиву, реєстр. № 13347.
Підсумки пленарного засідання Верховної Ради України 17 грудня 2025 року.
Верховній Раді України рекомендовано прийняти за основу доопрацьований законопроєкт за реєстр. № 6068.
Підсумки пленарного засідання Верховної Ради України 16 грудня 2025 року.
Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт за реєстр. № 14191.
Зокрема відбулись зустрічі з представниками агломерацій Реймса, Монпельє, Ліона, регіону Окситанія, префектури Еро, субпрефектури Реймса та регіональної Рахункової палати Окситанії.
Результати 14-ї сесії Парламентської асамблеї у Львові.
У межах візиту Руслан Стефанчук провів низку зустрічей із керівництвом Палати депутатів і Сенату Італії, представниками Святого Престолу, а також узяв участь у засіданні італійського парламенту.
Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе взяла участь у роботі 14-ї сесії Парламентської асамблеї України і Республіки Польща.
Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроєкт за реєстр. № 13219.
Відбулася нарада народних депутатів України з представниками Естонії, Данії, Фінляндії, Ісландії, Латвії, Литви, Норвегії та Швеції.
Руслан Стефанчук провів зустрічі з Головою Палати депутатів Італії Лоренцо Фонтаною, Головою Сенату Італійської Республіки Іняціо Ла Руссою та групою дружби з Україною в парламенті Італії.
Парламенту України рекомендовано прийняти за основу низку законопроєктів.
Парламенту України рекомендовано прийняти в цілому законопроєкт про основні засади житлової політики.