Донецька область / У Костянтинівці пенсійне забезпечення — з максимальним комфортом

У Костянтинівці відбулася презентація оновленого приміщення Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України (на знімку).
У Костянтинівці відбулася презентація оновленого приміщення Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України (на знімку).
Поблизу міста за сприяння Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства влаштували зимовий вишкіл юних десантників.
Поблизу села Дмитрівка у лісовому масиві правоохоронці затримали місцевого жителя, який вбив двох косуль — самця і самку.
У Берегівському держлісгоспі вміють не тільки вирощувати молоді деревцята дуба й оберігати столітніх велетнів.
Упродовж однієї доби у Білозерському, Голопристанському, Олешківському та Скадовському районах сталося вісім загорянь в плавнях.
За 220 тис. грн продали з аукціону службовий автомобіль міського голови Львова Андрія Садового.
Активісти коаліції громадських організацій «Сумська платформа реформ» вважають: місто щомісяця втрачає сотні тисяч гривень від розміщення реклами.
Погашення марки «Вони вистояли! Не витримав бетон!» проводилося в Донецькій області в один день з урочистою церемонією спеціального погашення марки у Києві.
У Старобільській центральній районній бібліотеці на Луганщині відбувся вечір пам’яті українського поета Івана Савича.
Міська влада Вінниці допомогла демобілізованим захисникам країни пройти навчання і підготувати власні бізнес-проекти.
Сєвєродонецький міський суд Луганської області задовольнив клопотання прокуратури щодо затримання чиновника «ЛНР», якого оголошено у розшук.
Правоохоронні органи повідомили про підозру в розтраті майже мільйона гривень директору Черкаського комунального підприємства та депутату міськради в одній особі.
За вимагання хабара затримано начальницю одного з відділів державного підприємства «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».
У Полтавській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті І—ІІІ ступенів ім. Софії Русової влаштували «Зимові витребеньки».
Урочистості з нагоди Дня Соборності України відбулися в містах і районах Закарпаття.
День Соборності для Івано-Франківська — особлива дата.
Мешканці Донецької області відзначили День Соборності акцією «В єдності сила».
У Житомирі святковою ходою відзначили День Соборності України.
Представники Білозірської ОТГ відправили на передову 600 дерев’яних піддонів для 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.