Хмельницька область / Битва стартапів: переможців нагородили

У Хмельницькому вперше провели «Битву стартапів», на якій обрали десять кращих бізнес-ідей.
У Хмельницькому вперше провели «Битву стартапів», на якій обрали десять кращих бізнес-ідей.
У Кіровоградській області відзначили 85-річчя від дня народження відомого земляка, письменника, журналіста, громадського діяча Віктора Погрібного.
Представники управління туризму та курортів Львівської ОДА виїхали до Східниці, Трускавця та Моршина.
Триденний похід через Каховське водосховище на Січеславщину провели на справжній чайці 26 козаків.
У райцентрі Овідіополь погасили поштову марку на честь загиблого в Довжанському котлі прикордонника Євгена Колісниченка.
У Свято-Успенському кафедральному соборі ПЦУ, що в історичному центрі Полтави, відбулася панахида за полеглими в липні воїнами — захисниками України.
У Кідьошському лісництві (урочище Череронгодар) відбулися пожежно-тактичні навчання.
У хірургічному відділенні Кам’янець-Подільської міської лікарні тимчасово призупинено проведення операцій і прийом пацієнтів через посилення карантинного режиму.
Серед працівників виконавчого апарату Івано-Франківської облради стався спалах коронавірусної інфекції.
Упродовж 7—11 серпня в центрі міста проводитимуть зйомки польського кримінального серіалу.
Національний академічний театр опери та балету 8 і 9 серпня дає два перші концерти нового сезону: «Vivat, театр!» і «Музика кохання».
Для учнів початкових класів Станично-Луганського району придбано 300 комплектів одномісних меблів.
240 дитсадків у Кіровоградській області відновили роботу.
Вінницький обласний центр зайнятості повідомляє, що загалом у регіоні протягом одного дня працевлаштовують у середньому сто осіб, які шукають роботу.
На Полтавщині, у приватному господарстві одного з мешканців села Сватки Краснолуцької ОТГ Гадяцького району, зафіксували випадок загибелі свиноматки від африканської чуми свиней.
У селі Радивонівка, що у Великобагачанському районі на Полтавщині, врочисто відкрили місцевий пожежно-рятувальний підрозділ.
Велике вуличне театральне дійство готують митці з Хмельницького до 425-річного ювілею Богдана Хмельницького.
На Закарпатті майже три роки батько викручувався і не сплачував аліменти своїм дітям, що і призвело до виникнення такої великої заборгованості.
Військові частини Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України зустріли молоде офіцерське поповнення.
Вісім енерогоефективних проектів перемогли в конкурсі за рішенням Конкурсної ради.