Агрополітика / Підтримка фермерів була вагомою

На Хмельниччині підбили попередні підсумки реалізації обласної програми розвитку агропромислового комплексу на 2017—2021 роки.
На Хмельниччині підбили попередні підсумки реалізації обласної програми розвитку агропромислового комплексу на 2017—2021 роки.
Така ситуація в аграрному секторі України завдає удару харчовикам, зазначають у Торгово-промисловій палаті України.
Тіньовий обіг чорноземів набирає дедалі більшого розмаху.
За даними Держстату, в Україні озимі зернові під урожай-2021 займають 7 млн 973 тис. га — на 4,9 відсотка більше порівняно з попереднім роком.
Фермерським господарствам обіцяють частково компенсувати вартість придбаної ВРХ.
Як свідчать дані Інформаційно-аналітичного порталу АПК України, з липня 2020-го за кордон уже відвантажено понад 12,2 млн тонн кукурудзи — мінус 4,7 млн тонн до відповідного показника попереднього сезону.
На Чернігівщині, за інформацією облдержадміністрації, намолочено 4,23 мільйона тонн кукурудзи. Такий валовий збір цієї зернової культури став найбільшим в історії області.
Ставок вигідно орендувати. Хоча є питання
Якщо про вирощування розсади полуниці подбати вже тепер, то влітку можна отримати перші плоди з молодих кущиків
У світі індекс продовольчих цін у січні зріс на 4,3% і досяг рекордного показника з липня 2014 року.
Але ж в Ізраїлі або Єгипті умови ніяк не кращі...
За доступні гектари ще й розраховуватися не поспішають
У городництві сільськогосподарський сезон уже стартував. У січні господарі готували парники і теплиці, а тепер закладають насіння на розсаду.
У поліських селах сутужно з роботою, знайти її надто важко. Тому тут дуже раді інвесторам, створюють для них всі умови. Адже це і податки, і нові робочі місця для людей.
Чому така багата на зерно країна не в змозі втримати ціну буханця?
Пропонуємо вашій увазі інтерв'ю з віце-президентом Національної академії аграрних наук України, академіком НААН, докторкою економічних наук, професоркою Ануш Балян.
На Закарпатті боротьба за збереження болотяних ресурсів досить успішна.
Проведення консультацій із покращення агропроцесів у садах розпочалося для чотирьох фермерських господарств Луганщини, що вирощують яблука, вишні та сливи на площах від 3 до 30 гектарів (на знімках).
Індивідуальні господарства на Херсонщині так і не змогли наростити поголів’я після серії минулорічних спалахів африканської чуми свиней.