Укр | Рус
ГАРЯЧА ТЕМА:
Стрічка новин
18 січня 2019 р.

Оголошення до газети «Голос України» від фізичних осіб

 

Оголошення про втрату особистих документів (паспорт, водійське посвідчення, військовий квиток, свідоцтво на право власності, диплом та ін.), постанов суду надсилаються до газети, наступним чином:

До електронного листа на адресу reklama1@golos.com.ua  прикріплюєте 4 файли.

1 Файл перший. Сканована або сфотографована перша сторінка паспорта, друга сторінка та сторінка з реєстрацією (потрібна для ідентифікації особи, яка до нас звертається).

2 Файл другий. Сканована або сфотографована заява, яка буде написана від руки заявником.

3 Файл третій. Текст вашого оголошення набраний в MSWord зі словами "Текст оголошення: а нижче наведено текст до публікації".

4 Файл четвертий. Копія втраченого документу, якщо вона є. 

Для оголошення про втрату свідоцтва на право власності обо'язково потрібна або копія цього свідоцтва, або довідка з БТІ, підтверджуюча право на власність.

В темі електронного листа вкажіть бажану дату публікації вашого оголошення.

 

Приклад заяви.

ДП «Редакції газети «Голос України»

Головному редактору Горлову А.Ф.

ПІБ

Поштова адреса

Телефон

 

 

Заява

 

Прошу опублікувати оголошення наступного змісту: «вставляєте свій текст оголошення».

 

 

Дата                                                                           Ваш підпис

 

 

Після отримання від замовника такого електронного листа, редакція газети надішле рахунок-фактуру на вашу електронну адресу.

Після отримання рахунку-фактури ви його сплачуєте в будь-якому віділенні банку або пошти. На наступний день ми бачимо надходження коштів від вас за оголошення та плануємо до найближчого номеру до друку. Для оперативного планування вашого оголошення до друку можна надіслати нам на електрону адресу фото або скановану копію платіжки, квітанції про оплату та одразу  у листі уточнити дату публікації.

1. Оригінал газетної сторінки з оголошенням на вимогу Замовника може бути відправлено поштою протягом 5 днів від дати публікації.

2. На вимогу Замовника сторінка з оголошенням може бути відправлена електронною поштою.

3. Сторінка газети та належні  документи Замовник може самостійно отримати  в редакції після публікації оголошення (кабінет 115).

Усі питання, пов'язані з віправкою сторінки газети з оголошенням, оплатою та оригіналами документів (рахунку-фактури, акта виконаних робіт, податкових накладних), можна вирішити в бухгалтерії за телефонами: (044) 503-68-83 або (044) 502-21-00.

Газету також можна придбати в кіосках "Преса" та поштових відділеннях.

Оголошення можна подати особисто в редакції газети, кабінет 119 (з 9.00 до 18.00, перерва 13.00-14.00) та за бажанням сплатити в касі редакції без комісії. Адреса редакції м. Київ , вул. Петра Нестерова, 4.

По всім питанням, пов'язаними з публікацією оголошень, просимо звертатися за тел. (044) 453-44-56 або тел/факс (044) 449-72-53.