Укр | Рус
ГАРЯЧА ТЕМА:
Стрічка новин
19 березня 2018 р.

18 березня 2018 р.

Голосування
Чи задовольняє вас монетизація пільг на проїзд у транспорті?

Голосувати

Чи потрібно посилювати патріотичне виховання підростаючого покоління у навчальних закладах?

Голосувати

Оголошення до газети «Голос України» від фізичних осіб

 

Оголошення про втрату особистих документів (паспорт, водійське посвідчення, військовий квиток, свідоцтво на право власності, диплом та ін.), постанов суду надсилаються до газети, наступним чином:

До електронного листа на адресу reklama1@golos.com.ua  прикріплюєте 3 файли.

1 Файл перший. Сканована або сфотографована перша сторінка паспорта, друга сторінка та сторінка з реєстрацією (потрібна для ідентифікації особи, яка до нас звертається).

2 Файл другий. Сканована або сфотографована заява, яка буде написана від руки заявником.

3 Файл третій. Текст вашого оголошення набраний в MSWord зі словами "Текст оголошення: а нижче наведено текст до публікації".

В темі електронного листа вкажіть бажану дату публікації вашого оголошення.

 

Приклад заяви.

ДП «Редакції газети «Голос України»

Головному редактору Горлову А.Ф.

ПІБ

Поштова адреса

(на яку буде надіслана газета з

вашим оголошенням)

Телефон

 

 

Заява

 

Прошу опублікувати оголошення наступного змісту: «вставляєте свій текст оголошення».

 

 

Дата                                                                           Ваш підпис

 

 

Після отримання від замовника такого електронного листа, редакція газети надішле рахунок-фактуру на вашу електронну адресу.

Після отримання рахунку-фактури ви його сплачуєте в будь-якому віділенні банку або пошти. На наступний день ми бачимо надходження коштів від вас за оголошення та плануємо до найближчого номеру до друку. Для оперативного планування вашого оголошення до друку можна надіслати нам на електрону адресу фото або скановану копію платіжки, квітанції про оплату та одразу  у листі уточнити дату публікації.

Після виходу газети з вашим оголошенням, вона обов'язково відсилається вам звичайною поштою на адресу, вказану в заяві. Або ви можете забрати газету та документи самостійно в редакції після публікації оголошення. Усі питання, пов'язані з віправкою газети з оголошенням, сплаті та оригіналами документів (рахунку-фактури, акту виконаних робіт, податкових накладних), можна вирішити в бухгалтерії за телефоном (044) 503-68-83 або (044) 502-21-00.

Газету також можна придбати в кіосках "Преса" та поштових відділеннях.

Якщо ваше оголошення буде не більше 3-4 рядків тексту, то воно коштуватиме 150,00 грн.

 

Оголошення можна подати особисто в редакції газети, кабінет 119 (з 9.00 до 18.00, перерва 13.00-14.00) та за бажанням сплатити в касі редакції без комісії. Адреса редакції м. Київ , вул. Петра Нестерова, 4.

По всім питанням, пов'язаними з публікацією оголошень, просимо звертатися за тел. (044) 453-44-56 або тел/факс (044) 449-72-53.