Оголошення до газети «Голос України» від фізичних осіб

 

Оголошення про втрату особистих документів (паспорт, водійське посвідчення, військовий квиток, свідоцтво на право власності, диплом та ін.), постанов суду надсилаються до газети, наступним чином:

До електронного листа на адресу reklama1@golos.com.ua  прикріплюєте 4 файли.

1 Файл перший. Сканована або сфотографована перша сторінка паспорта, друга сторінка та сторінка з реєстрацією (потрібна для ідентифікації особи, яка до нас звертається).

2 Файл другий. Сканована або сфотографована заява, яка буде написана від руки заявником.

3 Файл третій. Текст вашого оголошення набраний в MSWord зі словами "Текст оголошення: а нижче наведено текст до публікації".

4 Файл четвертий. Копія втраченого документу, якщо вона є. 

Для оголошення про втрату свідоцтва на право власності обо'язково потрібна або копія цього свідоцтва, або довідка з БТІ, підтверджуюча право на власність.

В темі електронного листа вкажіть бажану дату публікації вашого оголошення.

 

Приклад заяви.

ДП «Редакції газети «Голос України»

Головному редактору Горлову А.Ф.

ПІБ

Поштова адреса

Телефон

 

 

Заява

 

Прошу опублікувати оголошення наступного змісту: «вставляєте свій текст оголошення».

Втрачений  (який саме документ) ……….серія…..№ ..……..ким виданий………   від…………………. на ім'я ……………………………., вважати недійсним.

 

Дата                                                                           Ваш підпис

 

 

Після отримання від замовника такого електронного листа, редакція газети надішле рахунок-фактуру на вашу електронну адресу.

Після отримання рахунку-фактури ви його сплачуєте в будь-якому віділенні банку або пошти. На наступний день ми бачимо надходження коштів від вас за оголошення та плануємо до найближчого номеру до друку. Для оперативного планування вашого оголошення до друку можна надіслати нам на електрону адресу фото або скановану копію платіжки, квітанції про оплату та одразу  у листі уточнити дату публікації.

1. Оригінал газетної сторінки з оголошенням на вимогу Замовника може бути відправлено поштою протягом 5 днів від дати публікації.

2. На вимогу Замовника сторінка з оголошенням може бути відправлена електронною поштою.

3. Сторінка газети та належні  документи Замовник може самостійно отримати  в редакції після публікації оголошення (кабінет 115).

Усі питання, пов'язані з віправкою сторінки газети з оголошенням, оплатою та оригіналами документів (рахунку-фактури, акта виконаних робіт, податкових накладних), можна вирішити в бухгалтерії за телефонами: (044) 503-68-83 або (044) 502-21-07.

За день до виходу у світ (друку) на електронну адресу Замовника відправляється верстка оголошення на затвердження. Якщо Замовник до 15.00 не підтвердить Виконавцю ("Голос України") верстку, його оголошення буде автоматично знято з номера.

Газету також можна придбати в кіосках "Преса" та поштових відділеннях.

Оголошення можна подати особисто в редакції газети, кабінет 119 (з 9.00 до 18.00, перерва 13.00-14.00) та за бажанням сплатити в касі редакції без комісії. Адреса редакції м. Київ , вул. Петра Нестерова, 4.

По всім питанням, пов'язаними з публікацією оголошень, просимо звертатися за тел. (044) 453-44-56 або тел/факс (044) 449-72-53.

 

Оголошення до газети «Голос України» від юридичних осіб

 

Оголошення від  юридичних осіб надсилаються до газети, наступним чином:

До електронного листа на адресу reklama1@golos.com.ua прикріплюєте 3 файли.

1 Файл перший. Сканована або сфотографована заява на фірмовому бланку юридичної особи з печаткою та підписом керівника.

2 Файл другий. Сканований або сфотографований документ, який підтверджує факти викладені в оголошенні, якщо це потрібно. Наприклад, ліквідація юридичної особи, то потрібен або протокол зборів з рішенням про ліквідацію, або рішення власника про ліквідацію (наказ), або рішення суду про ліквідацію.

3 Файл третій. Текст вашого оголошення набраний в MSWord зі словами "Текст оголошення: а нижче наведено текст до публікації".

В темі електронного листа вкажіть бажану дату публікації вашого оголошення.

 

Приклад заяви.

ДП «Редакції газети «Голос України»

Головному редактору Горлову А.Ф.

 

 

 

 

Заява

 

Просимо опублікувати оголошення наступного змісту: «вставляєте свій текст оголошення».

 

 

Дата                                                                           Підпис керівника

Печатка юридичної особи

Телефон виконавця

 

 

Після отримання від замовника такого електронного листа, редакція газети надішле рахунок-фактуру на вашу електронну адресу.

Після отримання рахунку-фактури ви його сплачуєте в будь-якому віділенні банку або пошти. На наступний день ми бачимо надходження коштів від вас за оголошення та плануємо до найближчого номеру до друку. Для оперативного планування вашого оголошення до друку можна надіслати нам на електрону адресу фото або скановану копію платіжки або квітанції про оплату та одразу  у листі уточнити дату публікації.

1. Оригінал газетної сторінки з оголошенням та всі належні документи можуть бути відправлені поштою протягом 5 днів від дати публікації.

2. Сторінка з оголошенням та всі належні документи  можуть бути відправлені електронною поштою.

3. Сторінка газети та належні  документи Замовник може самостійно отримати  в редакції після публікації оголошення (кабінет 115).

Усі питання, пов'язані з відправкою сторінки газети з оголошенням, оплатою та оригіналами документів (рахунку-фактури, акта виконаних робіт, податкових накладних), можна вирішити в бухгалтерії за телефонами: (044) 503-68-83 або (044) 502-21-07.

За день до виходу у світ (друку) на електронну адресу Замовника відправляється верстка оголошення на затвердження. Якщо Замовник до 15.00 не підтвердить Виконавцю ("Голос України") верстку, його оголошення буде автоматично знято з номера.

Газету також можна придбати у кіосках "Преса" та поштових відділеннях.

Оголошення можна подати  в редакції газети, кабінет 119 (з 09.00 до 18.00, перерва 13.00-14.00) та за бажанням сплатити в касі редакції без комісії. Адреса редакції м. Київ , вул. Петра Нестерова, 4.

По всім питанням, пов'язаними з публікацією оголошень, просимо звертатися за тел. (044) 453-44-56 або тел/факс (044) 449-72-53.

 

Оголошення на сайті

 

Розміщення інформації на головній сторінці сайту газети "Голос України" до слайдеру за день коштує 1000 грн., з ілюстрацією 1300 грн. з врахуванням ПДВ.

Розміщення інформації на головній сторінці сайту газети "Голос України" після слайдеру за день коштує 500 грн., з ілюстрацією 800 грн. з врахуванням ПДВ.