Їхні робочі місця розміщені безпосередньо в приміщенні старостату.

Тепер мешканцям згаданого села та довколишніх населених пунктів не треба їхати у столицю своєї громади — місто Глобине — для того, щоб оформити субсидію чи пільги, соціальну допомогу, зареєструвати місце проживання тощо. Загалом у цій своєрідній філії міського ЦНАПу селяни можуть отримати понад півтори сотні(!) різноманітних адміністративних послуг.

Тож ідеться про неабиякі зручності для них. Надто з огляду на те, що у Великих Кринках, які колись були навіть районним центром, і нині мешкає немало людей. Водночас це досить велике село віддалене від центру громади на 22 кілометри. При цьому старостату, який донедавна мав статус сільради, підпорядковано ще півдесятка сіл. Звідти у центр громади за кожною довідкою чи адмінпослугою не наїздишся...

Не менш важливо й те, що для працівників згаданого відділу та їхніх відвідувачів створені комфортні умови, які практично нічим не відрізняються від міських (облаштований за сучасними європейськими стандартами ЦНАП у Глобиному відкрили в оновленому приміщенні ще кілька років тому). Робочі місця адміністраторів у старостаті також обладнані сучасною комп’ютерною технікою (на знімку), тут є доступ до необхідних баз даних. Усе те дає змогу надавати адмінпослуги землякам швидко та якісно.

Фото з сайту Глобинської громади.