Загалом 35 слухачів протягом трьох місяців навчалися за програмою «Професійна перепідготовка військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей» і отримали освітні сертифікати. Вони вивчали ази і планування бізнесу, психологію, англійську мову та низку інших предметів, знання яких стануть у пригоді для започаткування підприємництва.

Навчання відбувалося у рамках проекту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація, інтеграція в державну систему».

Як повідомив керівник проекту викладач університету Юрій Бурєнніков, це вже десятий випуск слухачів. Щоразу охочих було більше, ніж це передбачено рамками проекту. Саме тому міська влада долучилася до фінансування і надала з бюджету 90 тисяч гривень на оплату вартості навчання десяти слухачів курсів.

За словами заступника міського голови Вінниці Андрія Очеретного, ветерани АТО/ООС є важливою цільовою аудиторією міської Програми розвитку соціального підприємництва.

— Ця сфера, соціального підприємництва, активно розвивається, — зазначає Андрій Очеретний. — Міська влада має низку домовленостей про партнерство з національними та міжнародними організаціями. Віримо, що спільними зусиллями вдасться впровадити у місті інноваційні бізнес-проекти, які допоможуть залучити представників соціально незахищених груп населення до підприємницької діяльності та їх працевлаштування.

Вінницька область.

Фото з Фейсбук-сторінки Юрія Бурєннікова.