6 червня в рамках опрацювання проєкту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо управління майном вугледобувних підприємств, військовим майном та іншим державним майном (реєстр. № 11089) у Комітеті відбулася робоча нарада під головуванням заступника Голови Комітету Олексія Мовчана — відповідального за підготовку зазначеного законопроєкту.

Участь у засіданні взяли заступник Голови Комітету Дмитро Кисилевський, представники Міністерства оборони України, профільних асоціацій брухтозаготівельників та металургів, АТ «Прозорро. Продажі», консультанти та представники експертного середовища.

Учасники заходу обговорили основні напрями подальшої роботи та, зокрема, питання заготівлі та реалізації металобрухту, який перебуває у сфері Міністерства оборони України.

У ході наради відбулась жвава дискусія між учасниками заходу щодо утилізації та заготівлі металобрухту, визначення його стартової ціни, способів реалізації та особливостей закупівлі такої продукції кінцевими споживачами — металургійними підприємствами.

За результатами засідання учасники робочої наради домовилися проводити систематичні зустрічі з обговорення окремих аспектів законопроєкту з метою напрацювання узгодженої редакції проєкту Закону з урахуванням позицій усіх стейкхолдерів.

Пресслужба Апарату Верховної Ради України.