Днями став до ладу новий потужний елеватор у райцентрі Підволочиську на Тернопільщині. Збудувало його ТОВ «Україна», яке очолює Герой України Олег Крижовачук. Фахівці кажуть, що такий елеватор поки що єдиний в західному регіоні. Звели його за найсучаснішими європейськими стандартами. Італійські технології сушіння і зберігання зерна гарантують високу якість і мінімум втрат. Потужність — понад 60 тисяч тонн збіжжя. ТОВ «Україна» вклало у будівництво елеватора 80 мільйонів гривень. Створено більше 20 робочих місць. Важливо те, що елеватор розташований поруч із залізничною колією станції Підволочиськ, що дасть змогу не лише зберігати і переробляти зерно, а й транспортувати його. Зможуть скористатися послугами потужного підприємства й сусідні області.
195

За словами голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна, невдовзі збудують два потужні сучасні млини у Гусятинському і Підволочиському районах, тож область зможе торгувати не лише зерном, а й борошном.
На знімку: новий елеватор у Підволочиську.
Фото Юрія Заруцького.

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День піхоти України 221
-
2Підприємства Чернігівщини працюють над розвитком дуальної освіти 88
-
3Розглянуто законопроєкт про ратифікацію Угоди щодо створення Американсько-Українського інвестиційного фонду відбудови 66
-
4На Львівщині відкрили унікальну виставку «Яворівська іграшка» 34
-
5Відкриваємо Львівщину: найпопулярніші туристичні локації у квітні 34

