Дніпропетровськ. Екологічними проблемами на Дніпропетровщині тепер опікуватиметься регіональне представництво Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування і ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, яке першим в Україні відкрито у нашому обласному центрі. У компетенції представництва — вивчення стану виконання в регіоні природоохоронного законодавства, підготовка і подання на розгляд комітету аналітичних матеріалів з питань розвитку тут еколого-економічних та політичних процесів, аналіз діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, об’єднань громадян, сприяння їх взаємодії з органами державної влади. Представництво також систематично здійснюватиме прийоми громадян, приватних підприємців і представників підприємств безпосередньо в містах та районах області.
Матеріально-технічне забезпечення регіональної приймальні ВР взяла на себе облрада. Як засвідчує статистика, саме в цьому регіоні країни сконцентровано найбільшу кількість промислових підприємств, які екологи визнають особливо небезпечними для природи. Тепер за тим, скільки небезпечних відходів виробляється на тому чи тому підприємстві і чи досить зусиль воно витрачає на розв’язання екологічних проблем, стежитимуть у регіональному представництві. Планується, що з його допомогою розроблятимуть законодавчі документи для впровадження нових екологічних технологій в державі.
Політика
43
43
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Леся Українка: 155 років від дня народження 2205
-
2День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя 108
-
3Ірина Борзова: Українські спортсмени-олімпійці показали всьому світу стійкість і бажання боротися за справедливість, гідність та пам’ять 52
-
4Руслан Стефанчук: Український правопис офіційно став стандартом державної мови 43
-
5Удосконалення механізму соціального захисту осіб, які загинули під час виконання посадових, службових, професійних або трудових обов’язків: Верховна Рада прийняла Закон 41

