Захід стартував 17 березня та відбувається під гаслом «Діяти разом – змінювати Київ». За цей час провели майже 350 толок, до яких долучилося приблизно 14,5 тисячі учасників.
Одним із ключових напрямів двомісячника з благоустрою лишається ліквідація стихійних сміттєзвалищ, які не лише псують зовнішній вигляд територій, а й створюють потенційну загрозу для довкілля та здоров’я людей. Унаслідок спільної роботи районних держадміністрацій та громади за місяць ліквідували майже 400 стихійних сміттєзвалищ. Роботи проводили у межах міста і на прилеглих територіях, у зелених зонах, на узбіччях доріг, берегах водойм та у приватному секторі.
У межах двомісячника ефективність роботи районів оцінюється за 12 ключовими критеріями. Серед них – усунення випадків паркування на зелених зонах, ліквідація графіті та незаконної зовнішньої реклами в межах ініціативи «Стоп-Спам», а також оперативне реагування на звернення мешканців щодо питань благоустрою, які надходять на гарячу лінію 1551.
До проведення заходів із благоустрою активно долучилися понад 330 підприємств, установ та організацій. Їх участь стала важливою складовою успішної реалізації ініціативи. Завдяки злагодженій співпраці з комунальними службами, районними адміністраціями та громадськістю вдалося забезпечити належну організацію толок, логістику вивезення сміття, надання необхідного інвентарю та техніки для прибирання.
За матеріалами КМДА.
Хочете першими знати про зміни та оновлення в законодавстві?
Хочете з перших уст дізнаватися про роботу Верховної Ради та окремих депутатів?
Підписуйтеся на
фейсбук-сторінку «Голосу України»,
де ми розміщуємо найактуальнішу офіційну інформацію.