Про це повідомила перша заступниця начальника ОВА Наталя Заболотна.
Йдеться про дітей військовослужбовців, ветеранів, загиблих захисників і захисниць, зниклих безвісти воїнів, внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, позбавлених батьківського піклування, а також із малозабезпечених і багатодітних сімей.
Упродовж трьох днів у театрі імені Миколи Садовського для них показували музично-романтичну історію «Шома + Фружі = Любов» за п’єсою Д. Урбано «Усі миші люблять сир», що розповідає про силу любові та перемогу добра над злом.
За словами Наталі Заболотної, окрім театральної вистави, для дітей підготували розважальну програму з аніматорами, а також новорічні подарунки для кожного учасника.
Посадовиця наголосила, що такі заходи мають особливе значення, адже ці діти добре знають, що таке війна, і потребують радості, сміху та казки, які допомагають повернути відчуття тепла й безтурботності. Вона підкреслила, що, попри всі випробування, дитинство має залишатися наповненим турботою та світлими спогадами.




За матеріалами Вінницької ОВА.




