Культура / Не такий, як усі

В Ужгороді (видавництво «Карпати») побачила світ книжка Іллі Шманька «Не зрікаючись любові до України. Життєпис Юрія Бадзя».
В Ужгороді (видавництво «Карпати») побачила світ книжка Іллі Шманька «Не зрікаючись любові до України. Життєпис Юрія Бадзя».
У Ніжині вийшла книжка афоризмів Василя Гелетка «Мислі і смисли» (видавець — приватне підприємство «Лисенко М. М.», 2021).
Від 2014 року в суспільстві на тлі історичних подій, у вирі яких опинилася країна, сформувався попит на свій національний кінопродукт.
Учора в Києві відкрили та освятили пам’ятний знак Іванові Франку.
У Лубенській міській бібліотеці для дорослих імені Володимира Леонтовича відзначили 155-річчя з дня народження видатного земляка.
Цими днями письменник Василь Шкіря певною мірою дебютував — видав книжку «Потушняк у моєму житті», де вміщені 30 журналістських статей. Видання побачило світ у «Карпатській вежі».
У Хмельницькій області активно відгукнулись на пропозицію Президента Володимира Зеленського щодо створення обласних кінокомісій.
Заслужена художниця України Олександра Теліженко з Черкас вважає, що високі символи працюють у великому просторі.
Такою була воля генія українського народу Тараса Шевченка: навічно спочити на Канівських горах, щоб з них, тихих і величних, «було видно, було чути, як реве ревучий»...
Ювілейний XXV міжнародний джазовий фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST-2021 (1—3 жовтня) уперше відбудеться просто неба на території аеропорту «Вінниця».
У київському Музеї історичних коштовностей 30 липня відкрилася грандіозна виставка «Пектораль. Знахідка століття».
Працівники науково-дослідного центру «Рятівна археологічна служба» презентували рідкісний артефакт — підвіску у формі жука скарабея (на знімку), якій майже 2000 літ.
Уже 34 роки фольклорний гурт «Руснаки» (на знімку) з Мукачева популяризує давні закарпатські пісні.
У Польському домі Житомира презентовано нове видання відомої поетеси, перекладачки і журналістки Ярослави Павлюк.
Два мішки підшивок районних газет брав щороку Володимир Трохимович, перечитував їх, і все, що стосувалося письменництва Черкащини, укладав у домашню картотеку.
Станіслав Аржевітін — відома постать сучасної України. Народний депутат двох скликань, знаний банкір, який очолював фінансову установу «Ажіо».
Протягом двох днів у Миколаєві тривав масштабний Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі-2021».
Виставку творів «Ранок мого музею» презентовано з нагоди 20-річчя Кіровоградського обласного художнього музею (нині — Музей мистецтв).
У Домі української культури в Житомирі презентовано книжку «Лемківський медяник».