Мета навчання – ознайомити фахівців з останніми оновлення системи та показати, як це застосовувати на практиці.
Другий навчальний семінар «ЄІССС: оптимізація роботи та нові можливості» відбувся у Рівному – до нього долучилися 70 учасників із Рівненської, Житомирської, Черкаської, Вінницької, Миколаївської, Одеської та Кіровоградської областей. Це представники органів соціального захисту населення (ОСЗН), територіальних громад, центрів надання адміністративних послуг та управлінь Національної соціальної сервісної служби України.
«ЄІССС – це приклад того, як цифрові технології наближають державні послуги до людей, роблять їх доступнішими, швидшими та ефективнішими. Завдяки підтримці міжнародних партнерів ми постійно вдосконалюємо систему, розширюємо її можливості та інвестуємо у навчання фахівців, які щодня працюють з громадянами», – сказав Анатолій Комірний, заступник Міністра соціальної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації (CDTO).
Семінари відбуваються в інтерактивному форматі, що дає учасникам змогу обмінюватися реальними прикладами з практики та обговорювати актуальні робочі питання.
«Всесвітня продовольча програма ООН є надійним партнером розвитку Єдиної інформаційної системи соціальної сфери, сприяючи створенню сучасної, зручної та ефективної платформи, де фахівці можуть якісно працювати, а громадяни – швидко отримувати необхідні послуги. Для нас важливо, щоб такі цифрові рішення працювали в Україні та змінювали підходи до роботи на місцях. Саме тому такі тренінги мають ключове значення», – наголосив Олександр Бейко, спеціаліст по урядовим зв’язкам Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні, координатор проєкту щодо модернізації ЄІССС.
Третій семінар відбудеться у Києві. Охопить фахівців 10 регіонів – Київської, Харківської, Сумської, Херсонської, Луганської, Чернігівської, Дніпропетровської, Полтавської, Донецької та Запорізької областей.
Нагадаємо, що у Львові, де стартувала серія семінарів, навчання пройшли майже 100 фахівців соцсфери із 7 регіонів – Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької та Волинської областей.
За матеріалами Міністерства соціальної політики України.