Основна мета конференції – знайти дієві, стійкі рішення, які допоможуть у реінтеграції ветеранів і ветеранок. 

Захід організований у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України, Міністерством економіки України, Європейським банком реконструкції та розвитку, Національним банком України, Korn Ferry та UCGA. Партнери конференції: Укрнафта, Ukrgasbank, МХП, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк та Raiffeisen Bank.

Серед ключових напрямів: повернення ветеранів та ветеранок до економічного та соціального життя України; розвиток ветеранського бізнесу; зміцнення ділових відносин між топ-менеджерами, ветеранським бізнесом та міжнародними організаціями.

З вітальними словами до учасників звернулися Катаріна Матернова, посол ЄС в Україні та Франсіс Маліж, керуючий директор, керівник відділу фінансових установ ЄБРР.

Важливим акцентом у виступі Посла Європейського Союзу в Україні Катаріни Матернової стала підтримка ветеранської спільноти. Вона також зазначила, що ЄС надасть 10 млн євро на підтримку програм реінтеграції ветеранів в Україні.

Міністерка у справах ветеранів Наталія Калмикова взяла участь у відкритому інтерв'ю під час конференції. 

«Сьогодні ми творимо ветеранську політику – не як політику піклування, а як політику партнерства. Ветерани та ветеранки – це драйвери розвитку, ті, хто вже довели свою силу на полі бою, а тепер доводять її в економіці. Наше завдання – не просто підтримати їх, а створити умови, в яких їхній потенціал розкриється на повну. Бо від сили кожного з них залежить сила нашої держави», – наголосила вона.

Роман Бондар, Генеральний директор, Korn Ferry Ukraine у своєму виступі наголосив: «Ветерани – це не тільки ті, хто захищали країну, це ті, хто її відбудовують. І сьогодні завдання лідерів бізнесу змінити парадигму: «Чи впорається ветеран?» на «Що ми можемо створити разом з ветераном?».

Заступниця міністра Юлія Кіріллова взяла участь у панельній дискусії «За крок до кризи: Вплив людського капіталу на економічну стійкість України, де йшлося про демографічні виклики, кризу робочої сили, готовність регіонів до повернення ветеранів і роль міжсекторальної співпраці у формуванні нової ветеранської політики.

Значну частину програми конференції було присвячено ветеранському бізнесу – фінансовим продуктам, інструментам підтримки підприємців, адаптації сервісів під потреби ветеранів та створенню нових партнерств.

У рамках конференції було представлено виставкові локації, зокрема локацію Українського ветеранського фонду, де партнери могли ознайомитися з діючими програмами підтримки ветеранів, а також з продуктами ветеранських бізнесів. 

Veterans’ Reintegration Conference стала простором, де формується нова філософія ветеранської політики.

За матеріалами Міністерства у справах ветеранів України.