Подія об'єднала близько 400 учасників з різних частин України та світу – народних депутатів, представників державної влади й місцевого самоврядування, міжнародних організацій, громадського сектору та ветеранської спільноти.
Однією з ключових цілей Конгресу стало напрацювання ефективних рішень у сфері ветеранської політики. Значну увагу зосередили на формуванні спільного бачення щодо підтримки українських Захисників, Захисниць та їхніх родин, а також ролі громад і міжнародних партнерів у цьому процесі.
«Наш обов’язок – створити для Захисників і Захисниць гідні умови для повернення до цивільного життя. Міністерство у справах ветеранів послідовно реалізує низку ініціатив, зокрема і на законодавчому рівні, щоб забезпечити належну підтримку тим, хто став на захист нашої держави. Вони ризикували своїм життям і здоров’ям, а ми маємо зробити так, щоб система підтримки була не формальною, а справді всебічно працювала і допомагала», – зазначив Фархад Фархадов.
Також він ознайомив учасників із конкретними результатами роботи Мінветеранів, стосовно: реалізації законодавчих ініціатив; працевлаштування, професійної перекваліфікації та освіти ветеранів й ветеранок; діяльності фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб; медичної та психологічної підтримки ветеранів та їхніх рідних;
Окремо заступник Міністра наголосив на активному розвитку міжнародного співробітництва. Мінветеранів разом з низкою партнерських організацій працює над побудовою дієвої системи підтримки наших ветеранів і ветеранок, й разом з цим над інтеграцією України до європейської спільноти.
За матеріалами Міністерства у справах ветеранів України.