Незабаром вони проводитимуть тренінги для вчительок і вчителів початкової школи у своїх громадах.

Підготовка тренерського складу набуває особливого значення з огляду на майбутнє оновлення Державного стандарту початкової освіти, який буде враховувати виклики, з якими зіткнулася освіта під час повномасштабного вторгнення, а також буде узгоджений зі структурою стандартів базової та профільної середньої освіти.

Навчання майбутніх тренерок і тренерів відбувалося у два етапи. Спочатку вони пройшли онлайн-курс «Перезавантаження НУШ: 1–4 класи», потім – узяли участь в очному триденному тренінгу, який став простором для обміну досвідом та відпрацювання практичних навичок.

Експертний супровід програми забезпечили провідні фахівці галузі: Роман Шиян, заступник керівника Офісу впровадження НУШ; Юлія Романенко, координаторка експертів змісту Офісу впровадження НУШ; Ніна Дементієвська, учасниця робочої групи з оновлення стандартів освіти.

Регіональні тренерки й тренери здобули не лише теоретичні знання, але й практичні інструменти для підтримки вчительок і вчителів початкової школи. Вони допоможуть освітянкам і освітянам адаптуватися до майбутніх змін стандарту, посилять реформу НУШ на місцях і забезпечать стійкість трансформацій початкової освіти.

Усі зацікавлені вчительки й учителі початкової школи можуть самостійно пройти онлайн-курс «Перезавантаження: НУШ 1–4 класи» за посиланням.

За матеріалами Міністерства освіти і науки України.
Фото: пресслужба Міністерства освіти і науки України.