Учасники наради обговорили проміжні підсумки роботи агросектора у 2025 році та питання державної підтримки товаровиробників.

«2025 рік був надзвичайно складним для аграрної галузі – війна, постійні обстріли, замінування полів і нестабільні кліматичні умови створили безпрецедентні виклики для виробників. Попри це, аграрії не лише втримали виробництво, а й забезпечили країні вагомі результати. Сектор продовжує залишатися одним із ключових драйверів економіки: він формує близько 17 % ВВП, генерує майже половину валютної виручки та стабільно забезпечує присутність української продукції на світових ринках. Це свідчить про надзвичайну стійкість та професійність наших виробників», – зазначив Олексій Соболев.

Під час наради обговорили проміжні підсумки 2025 року в агросфері та питання державної підтримки агровиробників.

Міністр подякував представникам агросектора за плідну роботу в непростий воєнний час і оцінив важливість подальшої підтримки галузі з боку держави.

Довідково: 16 листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Це професійне свято людей, завдяки яким забезпечується продовольча безпека держави та світу. Близько 200 тисяч представників сільського господарства ніні служать у Збройних Силах України, захищаючи нашу землю та майбутнє.

Більше про розвиток агросектору та міжнародне партнерство говоритимемо 19 листопада в Києві відбудеться IV Міжнародний Food from Ukraine, де обговорюють розвиток агросектора та міжнародне партнерство.
 
За матеріалами Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України.