Культура / Презентували «Літературний ландшафт України. ХХ століття»

У Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці Володимир Панченко презентував свою нову книжку «Літературний ландшафт України. ХХ століття».
У Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці Володимир Панченко презентував свою нову книжку «Літературний ландшафт України. ХХ століття».
У Сєвєродонецьку звучить класична музика у виконанні міжнародного оркестру та хору.
Помер Демський Едуард Францович - заслужений діяч науки і техніки України, кандидат юридичних наук, професор.
Нинішньої вступної кампанії потрапити на бюджетні місця до вишів було найскладніше на «міжнародні» спеціальності, а також медичного спрямування.
Про проблему плагіату в науці. Чи впорається з нею проект «Порядку скасування рішення спеціалізованої ради про присудження наукового ступеня»?
У Хмельницькій області викрили злочинну діяльність псевдолікарів центру, в якому позбавляли алкогольної та наркотичної залежності.
Співробітники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини перевірили Дунаєвецький психоневрологічний інтернат у Хмельницькій області.
Уляна Супрун прокоментувала позицію Михайла Радуцького щодо необхідних змін у медичній галузі.
У новому житловому будинку у Дарницькому районі столиці міська влада виділила 35 квартир для учасників бойових дій на Донбасі.
Борги із виплати заробітної плати зростають в Україні третій місяць поспіль.
Про життя та творчість поета Миколи Костьовича Холодного.
Розповідь читача Гната Гужви про життя в окупованому Донецьку.
Що думають росіяни про Революцію Гідності, анексію Криму та членство України в ЄС.
Минулого тижня київський дитячий хор «Щедрик» повернувся до столиці з черговою перемогою, цього разу в Австрії.
На Черкащині 27 липня у Державному історико-культурному заповіднику «Трипільська культура» провели традиційну щорічну толоку.
Як відзначали 1031-ї річницю хрещення Київської Русі-України та свято рівноапостольного князя Володимира.
З 1991 року по сьогодні ПАТ «Фармак» — єдиний виробник лікарського засобу під ТМ Корвалол».
У Вінниці державний стяг і церковний прапор Вінницько-Барської єпархії освятили і підняли під час урочистого відзначення 1031-ї річниці хрещення Київської Русі.
У Михайлівському Золотоверхому соборі відбулася презентація книжки Віталія Клоса «Автокефалія Української Церкви: огляд від хрещення до Синодального Томосу».
У Києві до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом відбулась інформаційна акція «Знай. Запобігай. Тестуйся. Лікуйся!».