Суспільство / Голова Сумської ОДА відремонтував дві лікарняні палати

Кілька днів тому Президент України Володимир Зеленський звільнив із займаних посад трьох голів облдержадміністрацій: в Івано-Франківську, Одесі і Сумах.
Кілька днів тому Президент України Володимир Зеленський звільнив із займаних посад трьох голів облдержадміністрацій: в Івано-Франківську, Одесі і Сумах.
Його двері відчинені для тих, хто хоче здобувати знання в ІТ-сфері чи займатись у бізнес-школі.
Понад трьохсот дітей з п’яти сіл Васильківського району Дніпропетровщини зможуть навчатися після реконструкції опорної інклюзивної школи в Чаплинці.
Станом на п’ятницю, 13 листопада, в Україні виявлено 11 787 нових випадків інфікування коронавірусною хворобою COVID-19.
Чотири апарати штучної вентиляції легень передав Фонд Ріната Ахметова для потреб лікарень Лисичанська на Луганщині.
Як вдалося ОСББ «Юмір» перетворити багатоповерхівку на ошатне помешкання з комфортними умовами проживання.
Нещодавно вийшла нова книжка українського дитячого письменника Василя Шкірі «Бітанга».
Вчителька англійської мови Вікторія Ломака працює в одній із найменших сумських шкіл. Розташована п’ята школа на околиці міста, яка дуже схожа на село, і тут здобувають знання приблизно 400 дітей.
Уряд забезпечує фінансову підтримку громадян у разі захворювання на COVID-19 та під час самоізоляції, повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.
13 листопада у світі відзначається Міжнародний день сліпих. Ця дата покликана привернути увагу здорових людей до проблем тих, хто втратив зір і опинився у важких життєвих обставинах.
Акція під таким гаслом вчора відбулася в Києві, в дитячій лікарні «Охматдит».
Станом на 12 листопада в Україні вперше зафіксовано понад 11 тисяч нових випадків зараження Covid-19.
Українська делегація виступила у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі під час чергових переговорів «Україна—ОБСЄ—Росія».
Про позитивний досвід ОСББ «Київська, 42», що у Рівному, розповів його голова Михайло Лук’яник (на знімку).
Міністерство освіти оприлюднило для громадського обговорення проект базового компонента дошкільної освіти.
У Сумському державному університеті у межах угоди з Університетом Умео (Швеція) відкрили сучасний науково-дослідницький центр SUMEYA.
В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу створили сучасну лабораторію для підготовки фахівців за освітньою програмою «Інженерія відновлюваної енергетики».
Карантин карантином, а свята ніхто не скасовував. Принаймні так поки що вважають у команді «Folk Ukraine», яка вже традиційно відповідає за новорічні гуляння у столиці.
Станом на середу, 11 листопада, за даними МОЗ, в Україні зафіксовано 10 611 нових випадків захворювання на COVID-19.
Мешканці села Легедзине Тальнівського району на Черкащині вшанували пам’ять своїх дідів та прадідів.