logo logo
Читати PDF
  • home
  • Політика
    • Парламентська хроніка
    • У комітетах Верховної Ради
    • Самоврядування
    • Готується законопроект
    • Коментар до закону
    • Депутат в окрузі
  • Право
    • Закони/Постанови
    • Офіційне друковане видання Верховної Ради України
  • Безпека
    • Для фронту
    • Енергобезпека
    • Продовольча безпека
    • Звірства окупантів
  • Суспільство
    • Культура
    • Історія
    • Освіта
    • Наука
    • Медицина
    • Екологія
    • Герої України
    • Біль
  • Економіка
    • Фінанси
    • Промисловість
  • Світ
    • Євроінтеграція
    • Світова підтримка
    • Парламенти світу
  • Регіони
    • Волинська область
    • Вінницька область
    • Дніпропетровська область
    • Донецька область
    • Житомирська область
    • Закарпатська область
    • Запорізька область
    • Івано-Франківська область
    • Київ
    • Київська область
    • Кіровоградська область
    • Крим
    • Луганська область
    • Львівська область
    • Миколаївська область
    • Одеська область
    • Полтавська область
    • Рівненська область
    • Сумська область
    • Тернопільська область
    • Харківська область
    • Херсонська область
    • Хмельницька область
    • Черкаська область
    • Чернівецька область
    • Чернігівська область
  • Агрополітика
    • Урожай
    • Досвід
  • Спорт
  • Галерея
  • Послуги
  • search-icon
  • УКР
  • Політика
    • Парламентська хроніка
    • У комітетах Верховної Ради
    • Самоврядування
    • Готується законопроект
    • Коментар до закону
    • Депутат в окрузі
  • Право
    • Закони/Постанови
    • Офіційне друковане видання Верховної Ради України
  • Безпека
    • Для фронту
    • Енергобезпека
    • Продовольча безпека
    • Звірства окупантів
  • Суспільство
    • Культура
    • Історія
    • Освіта
    • Наука
    • Медицина
    • Екологія
    • Герої України
    • Біль
  • Економіка
    • Фінанси
    • Промисловість
  • Світ
    • Євроінтеграція
    • Світова підтримка
    • Парламенти світу
  • Регіони
    • Волинська область
    • Вінницька область
    • Дніпропетровська область
    • Донецька область
    • Житомирська область
    • Закарпатська область
    • Запорізька область
    • Івано-Франківська область
    • Київ
    • Київська область
    • Кіровоградська область
    • Крим
    • Луганська область
    • Львівська область
    • Миколаївська область
    • Одеська область
    • Полтавська область
    • Рівненська область
    • Сумська область
    • Тернопільська область
    • Харківська область
    • Херсонська область
    • Хмельницька область
    • Черкаська область
    • Чернівецька область
    • Чернігівська область
  • Агрополітика
    • Урожай
    • Досвід
  • Спорт
  • Галерея
  • Послуги
УКР / РУС

Світ

Світ / Нарешті путін почне платити за війну, — Кіра Рудик про передачу відсотків із заморожених активів рф

Нарешті путін почне платити за війну, — Кіра Рудик про передачу відсотків із заморожених активів рф

25 травня 2024
  • Виступ Маршалка Сенату Республіки Польща Малгожати Кідави-Блонської з трибуни Верховної Ради України, 24 травня 2024 року

    Світ / Виступ Маршалка Сенату Республіки Польща Малгожати Кідави-Блонської з трибуни Верховної Ради України, 24 травня 2024 року

    Я тут сьогодні перед вами, щоби сказати про те, що нас об’єднує, — про польсько-українську дружбу.

  • Розширення української дипломатичної роботи допоможе стримувати російську пропаганду у світі, — Кіра Рудик

    Світ / Розширення української дипломатичної роботи допоможе стримувати російську пропаганду у світі, — Кіра Рудик

    Україні критично важливо працювати не лише з нашими партнерами, а й з усім світом і протидіяти російській пропаганді, зокрема в Азії, на Глобальному Півдні.

23 травня 2024
  • Олександр Гайду провів робочу зустріч із представниками Посольства  Федеративної Республіки Німеччина

    Світ / Олександр Гайду провів робочу зустріч із представниками Посольства Федеративної Республіки Німеччина

    Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду провів робочу зустріч із представниками Посольства Федеративної Республіки Німеччина

  • Сергій Штепа: Створення єдиної роумінгової зони з ЄС дозволить користуватися за кордоном послугами роумінгу за нашими національними тарифами

    Світ / Сергій Штепа: Створення єдиної роумінгової зони з ЄС дозволить користуватися за кордоном послугами роумінгу за нашими національними тарифами

    Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроєкт № 10265, що передбачає створення єдиної роумінгової зони з Європейським Союзом за принципом «Roam-Like-At-Homе» («Роумінг як удома»).

22 травня 2024
  • Марія Мезенцева: Обговорення питання про створення трибуналу за злочин агресії проти України буде одним із пріоритетів наступні шість місяців у Раді Європи

    Світ / Марія Мезенцева: Обговорення питання про створення трибуналу за злочин агресії проти України буде одним із пріоритетів наступні шість місяців у Раді Європи

    Наприкінці цього тижня українська делегація в ПАРЄ візьме участь у спеціальній нараді у Вільнюсі, адже Литва наступні шість місяців головуватиме в Раді Європи, тобто буде формувати порядок денний.

  • У світі зростає розуміння щодо причин війни

    Світ / У світі зростає розуміння щодо причин війни

    17 травня у Києві відбулася міжнародна конференція з прав колоніальних народів рф.

21 травня 2024
  • Ірина Борзова: Україна очікує, що на Глобальному саміті миру буде складено план дій щодо повернення військовополонених і незаконно депортованих росією дорослих та дітей

    Світ / Ірина Борзова: Україна очікує, що на Глобальному саміті миру буде складено план дій щодо повернення військовополонених і незаконно депортованих росією дорослих та дітей

    Україна очікує, що Глобальний саміт миру, який пройде у Швейцарії, стане потужним голосом нашої держави.

  • Безпекова угода між Україною та ЄС передбачатиме довгострокову 10-річну підтримку країни

    Світ / Безпекова угода між Україною та ЄС передбачатиме довгострокову 10-річну підтримку країни

    У червні планується проведення саміту лідерів Євросоюзу, на якому Україна очікує затвердження переговорної рамки щодо нашого кандидатства.

  • Перемогти росію ми можемо тільки разом

    Світ / Перемогти росію ми можемо тільки разом

    Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе взяла участь у дискусії, присвяченій німецько-українському парламентському діалогу.

  • Як захистити національні інтереси України та права наших громадян за кордоном

    Світ / Як захистити національні інтереси України та права наших громадян за кордоном

    20 травня 2024 року відбулося засідання Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

20 травня 2024
  • Олександр Мережко підписав спільну заяву голів комітетів закордонних справ про засудження грузинського закону про «іноземного агента»

    Світ / Олександр Мережко підписав спільну заяву голів комітетів закордонних справ про засудження грузинського закону про «іноземного агента»

    Голови комітетів закордонних справ парламентів демократичних країн світу підписали спільну заяву, яка засуджує прийняття парламентом Грузії закону про «іноземного агента».

  • Галина Михайлюк: Глобальний саміт миру повинен стати платформою для ухвалення дорожньої карти завершення війни

    Світ / Галина Михайлюк: Глобальний саміт миру повинен стати платформою для ухвалення дорожньої карти завершення війни

    В основу першого інавгураційного Глобального саміту миру будуть покладені напрацювання попередніх переговорів щодо імплементації української «Формули миру» у форматі зустрічей радників із питань національної безпеки.

  • Україна працює над розширенням переліку союзників, тому участь лідерів з різних континентів у Саміті миру  у Швейцарії важлива, — Кіра Рудик

    Світ / Україна працює над розширенням переліку союзників, тому участь лідерів з різних континентів у Саміті миру у Швейцарії важлива, — Кіра Рудик

    Важливо, щоб у майбутньому Саміті миру, який пройде у Швейцарії, взяли участь не лише країни Європи і Північної Америки, які є партнерами України.

  • Україна особливо закликає мусульманські країни до участі у Саміті миру у Швейцарії, — Віцеспікерка Олена Кондратюк

    Світ / Україна особливо закликає мусульманські країни до участі у Саміті миру у Швейцарії, — Віцеспікерка Олена Кондратюк

    Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк поспілкувалася із журналістами азербайджанського видання APA.AZ.

  • Середовище, де батьки і діти почуваються частиною України

    Світ / Середовище, де батьки і діти почуваються частиною України

    Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС відвідала Міжнародну українську школу в Литві.

17 травня 2024
  • Вадим Галайчук закликав учасників COSAP посилити парламентську дипломатію для підтримки України

    Світ / Вадим Галайчук закликав учасників COSAP посилити парламентську дипломатію для підтримки України

    Це перша участь української парламентської делегації у цьому форматі і це слушна нагода для обміну думками та посилення співпраці між державами-учасницями.

  • Така далека і близька Нова Зеландія

    Світ / Така далека і близька Нова Зеландія

    Делегація Верховної Ради України на чолі з Галиною Михайлюк здійснила перший в історії українського Парламенту робочий візит до Нової Зеландії.

16 травня 2024
  • Відбувся аграрний діалог парламентаріїв України, Литви та Польщі в межах альянсу «Люблінський трикутник»

    Світ / Відбувся аграрний діалог парламентаріїв України, Литви та Польщі в межах альянсу «Люблінський трикутник»

    Формат взаємодії між Україною, Литвою та Польщею в межах альянсу «Люблінський трикутник» з 2020 року заклав новий рівень міжнародної співпраці.

15 травня 2024
  • Євгенія Кравчук привітала українців із ювілейною датою — 70-річчям членства країни в ЮНЕСКО

    Світ / Євгенія Кравчук привітала українців із ювілейною датою — 70-річчям членства країни в ЮНЕСКО

    За період свого членства Україна сумлінно робила свій внесок у роботу Організації.

Вибір редактора
9 травня 2025
Руслан Стефанчук обговорив із Тимчасовою повіреною у справах США в Україні імплементацію Угоди про створення інвестиційного фонду
Популярне за тиждень
  • 1
    5 травня – Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю 235
  • 2
    День піхоти України 221
  • 3
    Підприємства Чернігівщини працюють над розвитком дуальної освіти 87
  • 4
    Розглянуто законопроєкт про ратифікацію Угоди щодо створення Американсько-Українського інвестиційного фонду відбудови 63
  • 5
    Парламент підтримав законопроєкт, спрямований на посилення захисту вимог працівників щодо виплати заборгованості із зарплати 41
  • ««
  • «
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • »
  • »»
logo
Інформація, яку розміщено на сайті golos.com.ua, є власністю редакції газети „Голос України”. Будь-який передрук чи будь-яке інше поширення зазначеної інформації здійснюється за попередньої згоди керівництва редакції.
Під час цитування інформації, розміщеної на сайті, посилання на газету „Голос України” обов'язкове. © 2009-2018
  • Голос України
  • Про нас
  • Оголошення в газеті
  • Розцінки на оголошення друковані
  • Розцінки оголошень на сайті
  • Контакти
  • Стрiчка новин
  • Передплата
  • Друковане видання
  • Електронне видання
  • Написати листа до служби підтримки
Верховна рада Верховна рада тв