На Полтавщині нещодавно відзначали 100-річчя місцевого футболу. Відбулося чимало цікавих заходів, а цими днями (хоча й трохи з запізненням) у Полтавському краєзнавчому музеї презентували унікальне видання — книгу «100 років полтавському футболу». Випуск цього фоліанта уже сам по собі став подією, адже можна з певністю сказати, що шанувальники футболу Полтавщини досі не мали видання, у якому так повно було б зібрано й систематизовано усю нашу футбольну історію. Тож була прекрасна нагода згадати про неї ще раз, тим паче, що серед запрошених було й чимало ветеранів полтавського футболу. До того ж усі бажаючі мали змогу ознайомитися з фотовиставкою, сформованою на основі фотодокументів, які увійшли і до книги «100 років полтавському футболу».
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 99
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 74
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 72
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 64
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 57