Укр | Рус
Джіу-джитсу. Українець кращий серед синіх поясів! Відбулося вечірнє засідання Верховної Ради України Дитячий оркестр із Смиги отримав нові музичні інструменти Владі презентували результати опитування рівнян На Рівненщині торік всиновили 28 дітей Біатлон. Віта Семеренко та Ірина Варвинець потрапили в персьют Україна вдячна Канаді за рішення про продовження місії UNIFIER до 2019 року - Петро Порошенко Оболонський райсуд Києва оголосив перерву у розгляді справи за обвинуваченням екс-президента Віктора Януковича в державній зраді до 24 січня Глава держави: Гордий тим, що наші побратими - військовослужбовці канадської армії стоять в одному строю пліч-о-пліч з українськими воїнами Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики ухвалив план роботи на наступну сесію і перші цьогорічні рішення: стан інформаційної сфери вимагає закріплення й поглиблення попередніх напрацювань Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та Президента Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгія Церетелі (відео!) Україна вдячна Канаді за тверду підтримку нашого оборонного потенціалу - Президент Україна та Канада активно співпрацюють у впроваджені українських реформ - Президент Україна вдячна Канаді за підтримку у боротьбі проти російської агресії - зустріч Президента та Генерал-губернатора Канади 242 дні героїчної оборони. Відзначення третьої річниці вшанування подвигу українських <<кіборгів>>
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
03.01.2018

Учням розповіли про розмаїті традиції

Михайло ЛИСЕВИЧ

«Свято наближається!» Ця фраза з відомого рекламного ролика вже багато років сповіщає про наближення найочікуванішої, найяскравішої події — Нового року. Свято одне на всіх, а от традиції у всіх куточках земної кулі доволі розмаїті.
Про найвеселіші й найхимерніші звичаї, пов’язані зі святкуванням Нового року, дізнались юні відвідувачі Обласної бібліотеки для дітей учні Тернопільської обласної комунальної експериментальної комплексної школи мистецтв ім. Ігоря Герети.

Бібліотекар Галина Тютюнник розповіла школярикам (на знімку), як у переддень свята імпульсивні італійці позбуваються старих речей, викидаючи їх через вікно, як мешканці Данії вірять, що здійсненню бажань допоможе сажотрус, а статечні французи зосереджено шукають у випічці бобове зернятко, власнику якого невимовно щаститиме увесь наступний рік.
На завершення діти подивились новорічний відеоролик, а також ознайомились з літературою на зимову тематику.

Фото з сайту
Обласної дитячої бібліотеки.

Всі статті рубрики На головну