«Ювентус» (Італія, Турин) — «Тоттенгем» (Англія, Лондон). 2:2. Турин. «Альянц Стадіум». 41 232 глядачі. Голи: Ігуаїн, 2, 9 (п) — Кейн, 34, Еріксен, 72. На 45+2-й хвилині Ігуаїн («Ювентус») не реалізував пенальті (поперечина).

Матч був захопливий — відзначався гостротою і драматичним сценарієм. Господарі вже на 9-й хвилині були попереду (2:0). І навіть пропущений м’яч після удару Кейна не збив наступального запалу туринців. Вони продовжували володіти ініціативою. І в доданий до першого тайму час заробили пенальті. Якби Ігуаїн реалізував його, то, можливо, важко було б гостям врятувати матч. Але аргентинський форвард влучив у поперечину.

А «Тоттенгем» зрівняв рахунок і домігся комфортної для себе нічиєї. Вдома лондонці мають гарні шанси досягти позитивного підсумку.