Реклама на сайті газети«Голос України»

Газета Верховної Ради «Голос України»:

• це найактуальніша ексклюзивна інформація про процеси державотворення безпосередньо із зали Верховної Ради;

• це офіційне оприлюднення законів України, нормативно-правових актів, їх роз'яснення та інша офіційна інформація;

• це об’єктивні матеріали про проблеми  життя суспільства, соціального захисту людей, соціально-економічні проблеми, про питання зміцнення законності і правопорядку, про культурне життя України і світу;

• це мережа власних кореспондентів в усіх областях України та у Німеччині, Польщі, країнах Балканського півострова;

• це всеукраїнське державне двомовне видання, яке у паперовому варіанті виходить 5 разів на тиждень і має 60 тисяч передплатників;

• це двомовний інформаційно-аналітичний сайт з мільйоном унікальних читачів;

• це більше 10 тисяч активних підписників на сторінці «Голосу України» у Facebook;

• це майже 30 років найкращих традицій якісної, об’єктивної, фахової журналістики.

«Голос України» – це авторитет, професійність, резонансність, впливовість, довіра.

Саме тому іміджеві матеріали, надруковані на шпальтах «Голосу України» чи оприлюднені на нашому сайті, завжди мають відгук серед читачів.
А найголовніша опція – нашу газету і наш сайт уважно читають народні депутати та чиновники усіх рівнівsmiley.

Отже, друзі, ми пропонуємо вам широкі можливості для розміщення PR-статей та блочної реклами на сайті «Голосу України». А якщо іміджеві статті підтримуватимуться ще й блочною рекламою, то це, безумовно, дає очікуваний хороший результат.

Ми можемо розмістити ваш активний рекламний банер як на головній сторінці сайту, так і на сторінках статей з наскрізним відображенням на усіх сторінках сайту на будь-який обумовлений термін:

  • над або під логотипом газети (розмір банера – 468 Х 60 px );
  • на головній сторінці під логотипом газети (розмір банера – 468 Х 60 px);
  • на головній сторінці веб-сайту передбачено 4 вікна для рекламних банерів у правій колонці  (розмір банера стандартний – 300 Х250 px);
  • у правій колонці на сторінках зі списками статей відповідних рубрик;
  • на синьому тлі перед стрічкою новин можна розмістити активну/неактивну текстову рекламу (інформації, оголошення).

Ціна за розміщення рекламного банера залежить від обраного місця на сайті та терміну. Мінімальний термін – 10 днів. У разі продовження – діє система знижок. Ціни коливаються у межах від 4 до 9 тисяч гривень за 10 днів розміщення.

Платні матеріали ми можемо розміщувати на головній сторінці у будь-якому вікні сайту – як із фото, так і без ілюстрації – протягом 1 доби.

Потім відбувається автоматичне переміщення в архів з активним посиланням (за домовленості – з можливістю фіксації на головній сторінці веб-ресурсу протягом визначеного часу).

Також ми можемо розміщувати ваші рекламні тексти у стрічці новин з можливістю фіксувати як топ-новину в одному з трьох передбачених вікон ліворуч від стрічки.
Ціна за розміщення рекламного тексту залежить від обраного місця на сайті, кількості знаків із пробілами, наявності активних посилань та терміну фіксації (якщо це передбачено угодою).

Ціни коливаються у межах від 1,5 до 12 тисяч гривень.


Із питань розміщення рекламних матеріалів на сайті газети «Голос України» звертайтеся у сектор сайту та соціальних мереж за тел.:

+38 044 500 45 83

+38 050 945 26 35

або пишіть нам на електронну адресу reklama.site@golos.com.ua

Редакція залишає за собою право відмовити в розміщенні банера, статті, якщо їх зміст суперечить законодавству України, нормам моралі або може завдати шкоди виданню.