Глазго, Единбург (Шотландія, Велика Британія), Берлін (Німеччина). Перший об’єднаний чемпіонат Європи з літніх видів спорту.
Легка атлетика. Олімпійський стадіон у столиці Німеччини. Українські бігунки поклали до спільної скарбнички повний комплект медалей — золоту, срібну та бронзову.

Наталія Прищепа (на знімку) — 23-річна спортсменка з Рівного — виграла європейське «золото» на дистанції 800 метрів, захистивши свій титул на цій самій дистанції зразка 2016 року. 26-літня Ольга Ляхова з Луганщини в цьому самому забігу стала бронзовим призером.
У фіналі Прищепа показала результат 2.00,38. Ляхова — 2.00,79. Між українками розташувалася Ренель Ламот із Франції (2.00,62).
Срібну медаль виграла наша Анна Рижикова на дистанції 400 метрів з бар’єрами. 28-річна спортсменка з Дніпра пробігла за 54,51 секунди — це кращий результат Рижикової в сезоні. Першою фінішувала представниця Швейцарії Леа Шпрунгер (54,33), третьою — британка Меган Біслі (55,31).
23-річна Марина Бех із Хмельниччини завоювала срібну відзнаку в стрибках у довжину. В передостанній спробі вона показала 6,67. Але залишалася за бортом п’єдесталу, оскільки поступалася срібному призеру чемпіонату Європи-2016 британці Джазмін Сойерс по другій найкращій спробі.
Усе вирішив останній стрибок. Українка показала кращий результат сезону — 6,73, котрий приніс Марині «срібло». Перше місце посіла німкеня Малайка Мігамбо — 6,75, «бронза» — у Сари Проктор (Велика Британія) — 6,70.
Спортивна гімнастика. Глазго. Український спортсмен Ігор Радивілов завоював срібну медаль. Вона стала останньою нагородою для України на об’єднаному чемпіонаті. Ігор виступав під передостаннім стартовим номером у фіналі опорного стрибка і знав результати своїх основних конкурентів. Першу спробу Радивілов виконав на 14.733 (5.600 складність і 9.133 виконання), а другий стрибок — на 15.000 (5.600 складність і 9.400 виконання). У підсумку з середнім результатом 14.866 бала українець посів друге місце.