9. «Львів» 1 2 3 5 — 7 5
10. «Карпати» 1 2 3 6 — 9 5
11. «Маріуполь» 1 1 3 7 — 11 4
12. «Арсенал» 1 1 4 4 — 10 4

24 серпня. «Олімпік» — «Шахтар». 2:5. Голи: Геннадій Пасіч, 19, Данченко, 77 (автогол) — Марлос, 11, Мораес, 17, 33, 75, Степаненко, 42.
«Олімпік»: Кринський, Зубейко, Гришко, Снурніцин, Євген Пасіч, Морозенко (Тейшейра, 60), Кольцов, Ксьонз (Балашов, 73), Сондей, Геннадій Пасіч, Дегтярьов. Тренер — Роман Санжар.
«Шахтар»: П’ятов, Данченко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі, Патрік (Коваленко, 78), Степаненко (Майкон, 62), Марлос, Тайсон, Нем (Фернандо, 72), Мораес. Тренер — Паулу Фонсека.
Рефері — Кутаков (Київська область).
Київ. «Динамо» імені Валерія Лобановського. 3 500 глядачів. 25 градусів.
25 серпня. «Олександрія» — «Ворскла». 2:0. Олександрія. КСК «Ніка». Рефері — Козиряцький (Запоріжжя). Голи: Банада, 15, 17.
«Чорноморець» — «Динамо». 1:1. Голи: Русин, 60, Грачов, 84.
«Чорноморець»: Литовченко, Романюк, Рижук, Грачов, Трубочкін, Савченко (Карноза, 75), Смирнов, Чорній, Бабенко, Леонов (Мусолітін, 81), Діденко (Коваль, 71). Тренер — Ангел Червенков.
«Динамо»: Бойко, Морозюк, Бурда, Шабанов, Миколенко (Вербич, 46), Че Че, Шепелєв, Циганков (Буено, 64), Андрієвський, Сідклей, Русин (Супряга, 83). Тренер — Олександр Хацкевич.
Рефері — Абдула (Харків).
Одеса. «Чорноморець». 13 272 глядачі. 26 градусів.
26 серпня. «Маріуполь» — «Львів». 2:2. Маріуполь. Стадіон імені Володимира Бойка. 2 400 глядачів. Рефері — Шурман (Київська область). Голи: Піхальонок, 49, Чурко, 59 — Парамонов, 45+2, Сільва, 51. Вилучено Федорчука («Маріуполь», 90+4, друге попередження).
«Карпати» — «Арсенал». 1:2. Львів. «Україна». 1 525 глядачів. Рефері — Копієвський (Кропивницький). Голи: Ербес, 55 — Оріховський, 28, Гринь, 39. Вилучено Піріса («Арсенал», 84, пряма червона картка). На 52-й хвилині Караскаль («Карпати») не реалізував пенальті (влучив у хрестовину).
«Зоря» — «Десна». 0:2. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 2 228 глядачів. Рефері — Арановський (Київ). Голи: Старенький, 11, Безбородько, 73.
***
Ще в першому таймі донецького дербі було забито купу м’ячів. Після того як «гірники» повели в рахунку 2:0, «олімпійці» перегрупувалися і відповіли результативною контратакою. З передачі Ксьонза забив Геннадій Пасіч.
Потім Мораес знову збільшив розрив у рахунку. А коли Степаненко забив четвертий м’яч, інтерес до матчу «випарувався».
І в другому таймі не минулося без забитих голів. Один із них — на рахунку Мораеса, котрий зробив хет-трик.
***

Два влучних удари головою Банади (на знімку) ще в дебюті зустрічі в підсумку принесли перемогу «Олександрії» над «Ворсклою». Слід сказати, що не тільки ці два яскраві епізоди характеризують дії господарів. Вони повністю переграли полтавчан за всіма компонентами і здобули заслужену звитягу, котра дозволила їм розділити 1—2 місця з «Шахтарем».
***
Лише в другому таймі «Динамо» втілило в забитий м’яч свою велику перевагу. Шабанов м’яко переправив м’яч у карний майданчик одеситів, Русин випередив вищого від себе на зріст Грачова й ударом головою вразив ціль.
Зазначимо, що згодом одесит виправив свою помилку і після розіграшу кутового також ударом головою зрівняв рахунок.
Звичайно, здивував склад киян. Зрозуміло, що Хацкевиич мав намір дати відпочити тим виконавцям, котрі віддали багато сил у матчі проти «Аякса». Але викликає сумнів поява на полі одразу восьми(!) нових футболістів. Усі вони хороші гравці, але в такому варіанті складу вони ще не виступали.
Зазначимо, що за гостей зіграли всі бразильці і на заміну вийшов юний нападник Супряга.
Наставник одеситів Ангел Червенков зробив заміни, які посилили атаку одеситів і, зрештою, вплинули на результат. «Чорноморець» пішов ва-банк і врятувався. Було помітно, що динамівці наприкінці зустрічі надто розслабилися. Це обернулося для них втратою двох очок.
***
З інших подій туру варто сказати про першу перемогу «Арсеналу» під орудою Фабріціо Раванеллі у Львові над «Карпатами».
Звернемо увагу на чергову невдачу «Зорі» в домашньому поєдинку проти «Десни». Чернігівці вдруге виграли в гостях. А от домашніми перемогами вони ще не радували прихильників.