Участь у ньому можуть брати молоді люди, які працюють або навчаються у вишах чи наукових установах, підпорядкованих МОН. Подати проекти потрібно до 20 вересня 2018 року через єдину інформаційну систему «Наука в університетах».

Проекти приймаються за такими пріоритетними напрямами, як: розвиток транспорту та військової техніки, енергоефективність, екологічно чисте виробництво, оновлення агропромислового комплексу, якісне медичне обслуговування, робототехніка, національна безпека, соціально-психологічна реабілітація учасників бойових дій тощо.
Початковий відбір проектів проводитимуть в самих університетах чи наукових установах, після чого подані роботи оцінюватиме експертна рада Міносвіти. Експертизу кожного проекту проводитимуть п’ять експертів. Загальна кількість балів рахуватиметься як середнє арифметичне значення оцінок від трьох експертів, що перебувають у діапазоні між найнижчою та найвищою. Тобто найвища та найнижча оцінки не враховуються. Це має забезпечити більш якісну та об’єктивну експертизу, кажуть у міністерстві.
На основі висновків ради Конкурсна комісія МОН на чолі з міністром Лілією Гриневич має до 10 грудня визначити переможців.

Вл. інф.