Реалізацію нових проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща — Білорусь — Україна 2014—2020», яку фінансує Європейський Союз, обговорила делегація Ужгорода в польському місті-побратимі Кросно. Уже оголошено конкурс проектів «Спадщина», де один із головних пріоритетів — популяризація місцевої культури та історії.
Результатом зустрічей стало підписання партнерських декларацій про спільні проекти, в яких братимуть участь Ужгородська міська рада, Закарпатська фільмкомісія, мерія та музей ремесел і виставковий центр Кросно.
Проаналізовано також виконання проекту покращення рівня доступу до медичних послуг в Ужгороді та Кросно, який було підписано у вересні в рамках відзначення 1125-ї річниці Ужгорода. Цим документом передбачено придбати нове обладнання для медичних кабінетів у навчальних закладах обласного центру Закарпаття, створення електронних медичних карток дітей, проведення профілактичних оглядів усіх вихованців шкіл і садочків.
У перемовинах узяли участь заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак і віце-президент міста Кросно Броніслав Баран та профільні спеціалісти з обох сторін.

Ужгород.