У Сумах затвердили трирічну цільову програму покращення екологічного стану та охорони довкілля. На передбачені нею заходи використають 142 млн грн, із яких 61 млн становитимуть кошти державного, а решта — міського бюджетів.
Переважна більшість робіт запланована вже на наступний рік. Серед них — будівництво та реконструкція водопровідно-каналізаційних мереж, відновлення водних об’єктів, озеленення міських зон, упорядкування сміттєзвалищ. Зокрема планується збудувати підприємство, де перероблятимуть рослинні рештки на паливні брикети.
Сумська область.
Сумська область
151
151
![На екологію витратять мільйони](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 99
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 74
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 72
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 64
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 57