Завдяки їх старанням 9,5 тонни «другого хліба» відправлено для потреб Любешівської центральної районної лікарні, 15 тонн — для Волинської обласної клінічної лікарні, 1,2 тонни — для стаціонарного відділення постійного проживання одиноких людей похилого віку в селі Бучин Любешівського територіального центру соціального обслуговування.
123
Традиційно цієї осені жителі однієї з найбільших на Волині Любешівської ОТГ долучилися до збору картоплі для лікувальних установ області.
![Волинь: Думай про тих, кому важче](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2020/11/061120/kartosh.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56