— Повідомлення про реалізацію об’єктів нерухомості розміщено на офіційному сайті ОДА. Тут також подано перелік будівель і майнових комплексів, уже підготовлених або тих, які ще готують до торгів.

Найнижча стартова ціна, майже 16 тисяч гривень, будівлі колишньої лазні площею 252 кв. м. Будинок рибалки оцінили у 18 тисяч гривень. Приміщення клубу, що має площу понад 400 тисяч кв. м, пропонуватимуть за стартовою ціною майже 110 тисяч гривень. Значно дорожче будівля, в якій раніше розташовувалася їдальня, загальною площею 600 кв. м, — 829 тисяч гривень.

Торги за названі об’єкти, а також низку інших заплановано на 20 і 21 травня.

Їх не порівняти з тими, що ще готують до приватизації, зокрема чотири спиртові заводи і один лікеро-горілчаний. До того ж останній з названих об’єктів розташований безпосередньо в обласному центрі. Вигідним придбанням може стати майновий комплекс ДП «Вінницький авіаційний завод». Об’єкт складається з 30 одиниць основних засобів загальною площею 26,6 тис. кв. м. Поки що це найбільший за площею об’єкт, що готують у рамках малої приватизації в регіоні. Він розташований на земельній ділянці у 63,18 га на околиці Вінниці.

У регіональному відділенні Фонду держмайна нагадують, що до малої приватизації належать активи, вартість яких не перевищує 250 млн грн. Саме тому в одному списку значаться, наприклад, будівля старої лазні і майновий комплекс авіазаводу.