Для цього з бюджету громади виділили 50 тисяч гривень. А безпосередньо опікується згаданою літньою зайнятістю юних земляків Центр соціальних служб міськради. Таке залучення останніх до потрібної і корисної справи — традиційне для курортного міста. Однак минулого літа через карантинні обмеження її поставили на паузу. Тож підлітки зголодніли не тільки за розвагами, а й за роботою...

За словами директорки ЦСС Вікторії Максимової, спершу планували набрати групу з тридцяти осіб. Та охочих виявилося більше. Тож до таких робіт долучилися сорок юних працівників. Звісно, за погодженням із їхніми батьками та з дотриманням усіх вимог трудового законодавства, яке регулює працю неповнолітніх. Насамперед дбали про забезпечення роботою на канікулах дітей пільгових категорій і тих, які виховуються в родинах, що опинились у складних життєвих обставинах.

Оскільки в цьому разі йдеться насамперед про діяльність, пов’язану з упорядкуванням та озелененням зон відпочинку й пам’ятних місць громади, то головним роботодавцем, як і раніше, стало комунальне підприємство «Спецкомунтранс». А стартували такі оплачувані громадські роботи з благоустрою Скверу слави, який розташований у центрі міста. Підлітки виконують їх з ентузіазмом. Адже це хороша нагода заробити власні гроші принаймні на кишенькові витрати.