Однією з популярних форм активного відпочинку учнів став національно-патріотичний вишкіл «Барс». Започаткували його 2019 року на базі розташованого в сосновому лісі поблизу селища Нові Санжари дитячого оздоровчого табору «Джерело». Саме в цьому мальовничому й насправді благодатному місці тоді набралися снаги та здоров’я 80 дітей і підлітків.

А нинішнього літа кількість таких щасливчиків майже подвоїться. Бо за дві зміни до вишколу «Барс» у громаді планують залучити загалом півтори сотні учнів. Як і раніше, приймає їх гостинне «Джерело» з фаховими вихователями та вмілими наставниками. Традиційні розваги тут доповнюються спортивними й туристичними змаганнями. А головною складовою національно-патріотичного виховання стало практичне опанування азів військової справи, зокрема поводження зі зброєю, рукопашного бою тощо.

Розповіді про звитягу наших козаків і сучасних захисників України спонукають юних «барсівців» рівнятися на них не лише у прагненні, а й в умінні дати гідну відсіч ворогу. Тож нові знання та практичні навички ратної справи під час вишколу наполегливо опановують і хлопці, і дівчата (на знімку).

Фото з сайту Щербанівської громади.