«Барселона» (Іспанія) — «Бенфіка» (Португалія). 0:3.

«Динамо» (Україна, Київ) — «Баварія» (Німеччина, Мюнхен). 2:1. Голи: Яцик, 7, Бражко, 69 (п), Дібрані, 90+1.

«Динамо»: Нещерет, Бенедюк (Малиш, 89), Боль, Дячук, Вівчаренко, Яцик (Філатов, 81), Бражко, Мельниченко (ель-Гамліші, 70), Волошин, Діалло, Попов (Горбач, 89). Тренер — Ігор Костюк.

«Баварія»: Шенк, Саньянг, Бугманн, Янітцек, Герольд, Незірі (Їлдиз, 62), Веніг, Ібрагімович, Ваннер, Айтамер (Дібрані, 73), Мамедова (Гепберн, 73). Тренер — Денні Галм.

Рефері — Іон Орлич (Молдова).

Київ. Стадіон імені Валерія Лобановського.

З перших хвилин зустрічі динамівці захопили ініціативу.

І перший тайм минув під їхню диктовку. Хоча забити господарям вдалося лише раз. У дебюті поєдинку Діалло зліва обіграв кількох опонентів, віддав передачу Вівчаренку, той продовжив на Яцика, котрий точно пробив головою.

І другий тайм був за киянами, котрі створили достатньо моментів. І збільшили перевагу. Волошин увірвався до карного майданчика гостей, де його збив Герольд. Пенальті реалізував Бражко.

Але на першій доданій хвилині до основного часу гостям після розіграшу кутового вдалося скоротити розрив у рахунку.

«Динамо» здобуло чергову перемогу й одноосібно лідирує в групі — 13 очок. «Бенфіка» — 12, «Барселона» — 4, «Баварія» — 0.