Фраза волонтера та громадського діяча Сергія Притули про те, що «кожен, хто підспівує Кремлю, має бути викинутий із нашого інформаційного простору. З ворогами України — тільки так і ніяк інакше», певен, знайшла схвальний відгук у багатьох моїх співвітчизників. А от те, у який спосіб влада іноді бореться з ворогами, не витримує жодної критики. Закрили, нарешті, проросійський канал. Але спосіб, у який це зробили, викликає безліч запитань. Навіть у людей, далеких від питань права. Гарантій, що канал завтра не відновить своє існування — жодних! А ще, напевно, його власники отримають чималу компенсацію.
Київ.
З пошти
133
133
![Канал закрили, питання залишились](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/02/140222/tv.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56