Про це інформує міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Менш як два місяці знадобилося дорожникам, щоб на залишках старих конструкцій звести тимчасову прогонову споруду, влаштувати монолітну плиту прогонової будови та покласти шар асфальтобетону. На дорозі поновлено розмітку та встановлено відповідні дорожні знаки.

Міст через річку Ірпінь було підірвано в перші дні російського вторгнення в Україну. Завдяки цьому окупанти не змогли просунутись далі та оточити столицю.

Одразу після визволення столичного регіону почалося будівництво тимчасових переправ та об’їздів. Тимчасовий міст поблизу Стоянки було зведено у середині квітня, але рухатись ним міг лише легковий транспорт – вантажівки були змушені рухатися в об’їзд, витрачаючи зайвий час та пальне.

З відкриттям мосту на трасі М-06 буде відновлено рух практично всіма основними стратегічними напрямками України. Наступним етапом стане відновлення правого проїзду зруйнованого мосту — завершити роботи плануємо восени,  інформує прес-служба Міністерства інфраструктури України  на особистій сторінці в соцмережі.

«Голос України».