Коли московська армія рвалася до Києва, Катерині довелося стояти в чергах за хлібом по 4—5 годин. Пекар їздив із сусіднього села дорогою, яку обстрілювали, щоб напекти людям хліба. Давали по три хлібини в одні руки. Коли хтось обурювався, то пекар пояснював: він щодня ризикує життям. Для виставки надали свої роботи відомий в Україні і низці зарубіжних країн ірпінський художник Анатоль Степаненко та молоді київські митці Стас Туріна, Рома Михайлов, Катя Бучацька, Тамара Тюрлюн, Анна Зв’ягінцева і Саша Курмаз. Уся виставка є символом оптимізму і подякою волонтерам, які рятували людей.
Київська область.
З пошти
247
247
Молода журналістка-мистецтвознавець Катерина Яковленко у своїй зруйнованій російськими загарбниками квартирі в Ірпені на Київщині влаштувала одноденну виставку і назвала її «Всі бояться пекаря, а я дякую».
![Подяка пекарю у зруйнованій квартирі](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56