Співробітники Вовчинецького відділення міліції, що в Івано-Франківську, затримали 34-річного чоловіка, якого підозрюють у крадіжці майже півтора десятка будинкових лічильників гарячої води. Зловмисник демонтував вимірювальне обладнання в багатоповерхівках і збував його на базарі за копійки. Якщо ж покупців не знаходив, розбирав лічильники на частини і здавав у пункти прийому металобрухту.
Правоохоронці підраховують збитки, яких чоловік завдав як комунальним підприємствам, так і мешканцям мікрорайонів «Позитрон» і «Каскад», де він розгорнув свою діяльність. Вирішується питання про порушення кримінальної справи. З’ясувалося, що підозрюваний уже має кілька судимостей за майнові злочини.
48
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Крейденко: Укрзалізниці потрібна реформа безпеки, а не нова бюрократична надбудова 284
-
2День пам’яті жертв політичних репресій 93
-
3ЩОРІЧНА ДОПОВІДЬ про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні у 2025 році 62
-
4День боротьби за права кримськотатарського народу 57
-
5Верховна Рада буде активно працювати над посиленням спроможності громад та розвитком їх кадрового потенціалу — Олександр Корнієнко 33

