За результатами весняної лісокультурної кампанії 2014 року лісгоспи Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства здійснили лісовідтворення на площі 1945 га. З метою збільшення лісистості на 10 га закладено нові масиви. У цілому «зелену» кампанію проведено вчасно, а завдання перевиконано майже на 10%, повідомляє прес-служба Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства. Лісівники постійно дбають про наявність власного садивного матеріалу.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День журналіста України 67
-
2Тернопільщина отримала ще 8 автомобілів від норвезької організації «Машини для України» 65
-
3День шведського прапора та Національний день Швеції 51
-
4Грошове забезпечення поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту: Верховна Рада прийняла Закон 44
-
5Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомив про результати пленарного засідання 10 червня 2026 року 38

