На площі Свободи у Харкові правоохоронцями знайдено та знешкоджено гранату, інформує прес-служба МВС. «Упродовж кількох годин працівниками міліції було ретельно оглянуто територію площі та прилеглі будівлі. В одному з будинків по вулиці Сумській у водостічній трубі було знайдено гранату. Працівниками вибухотехнічної служби знахідку знешкоджено», — повідомили у відомстві. І додали, що наразі співробітниками міліції здійснюються усі необхідні розшукові заходи з метою встановлення осіб, які повідомили про замінування.
У Харкові з ранку середи станції метро «Університет» і «Держпром» закривалися на вхід і вихід пасажирів. Перекривався рух автотранспорту.
Станції «Університет» і «Держпром» були закриті у зв’язку з повідомленням про мінування площі Свободи, яке надійшло о 9:20 від невідомого.
Харків.
95

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Національна легенда України — 2025! 1582
-
2У хабах Донеччини розпочали святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України 366
-
3Дніпропетровщина увійшла до трійки лідерів за індексом цифрової трансформації 192
-
4Уряд посилив соціальний захист осіб з інвалідністю 98
-
5Відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України 92

