Чернігівщина стане першою областю України, де буде реалізовано національну Стратегію розвитку малого та середнього бізнесу на регіональному рівні. Про це домовилися керівники області з експертами проекту FORBIZ, який впроваджується представництвом Європейського Союзу в партнерстві з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.
Як розповіла на зустрічі в ОДА в. о. першого заступника голови Юлія Свириденко, влада готова до співпраці з європейськими партнерами, адже покращення бізнес-середовища бачить пріоритетним завданням. Частка малого та середнього бізнесу в області становить 99,9 відсотка від загальної кількості підприємств. Постійно зростають надходження до місцевих бюджетів — за перше півріччя, скажімо, вони збільшилися на 40 відсотків.
Найближчим часом буде підписано тристоронній меморандум співпраці між проектом FORBIZ, обласними радою та адміністрацією.
90
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Департамент соцзахисту населення Луганської ОВА посилює підтримку військових, пенсіонерів та ВПО 655
-
2Державні нагороди отримали жителі Чернігівщини 569
-
3День ракетних військ і артилерії України 84
-
4КМУ затвердив порядок надання компенсацій бізнесу за знищене майно та страхування від воєнних ризиків 59
-
5Рекомендовано передбачити додаткові видатки в Державному бюджеті України на 2026 рік на підвищення заробітної плати педагогічним і науково-педагогічним працівникам 52

