Гравці київського «Динамо» пішли у відпустку, побажавши один одному добре відпочити і весело провести новорічні свята. Але динамівці також отримали від тренерського штабу програму індивідуальної роботи в період відпустки, щоб у належному стані підійти до тренувальних зборів.
У Києві команда збереться 12 січня. Того і наступного дня футболісти пройдуть традиційне медобстеження. Вранці 14 січня кияни в повному складі вирушать у добре знайомі місця — до Марбельї (Іспанія), де до 27 січня проводитимуть тренувальний збір. Орієнтовно команда проведе п’ять контрольних матчів.
На другому зборі, який також відбудеться в Марбельї і почнеться 1 лютого, в планах команди шість спарингів. Склад, який готуватиметься до другої частини сезону, стане відомий ближче до виходу команди з відпустки.
			
									Спорт
											
									 
									
		 
												
																					100
																		
							
			
		 
														
															100
													
					
				
				
				
 
																		
																
				Вибір редактора
				 
    
			
			
			
					Популярне за тиждень
				
				-  
					1Чернівці зав'язали дружбу ще з одним американським містом 215
-  
					2Національне свято Австрійської Республіки 94
-  
					3Уряд спростив процедуру отримання відстрочки від мобілізації 73
-  
					4День української писемності та мови 68
-  
					5Науковці та влада об’єднують зусилля для подолання демографічної кризи в Чернівецькій області 55
 
			 
			
	    


 
																	 
																	