Шестиразового олімпійського чемпіона з шорт-треку Віктора Ана із Росії не допущено до Ігор-2018. Ім’я цього спортсмена фігурувало у гучній доповіді доктора Макларена, тому комісія з допуску атлетів МОК ухвалила рішення не допускати його в Пхьончхан.
Цікаво, що Віктор Ан — натуралізований кореєць: перед Олімпіадою у Сочі, вже перебуваючи у статусі олімпійського чемпіона, прийняв російське громадянство та став лідером місцевої збірної. На домашніх Іграх у Сочі він виборов ще три «золота». Тому, природньо, Ан був однією з надій Росії на Пхьончхан-2018.
Недопущення Ана до Ігор спричинило серйозне обурення росіян, адже рішення МОК навіть фізично вже не встигнуть оскаржити.
Спорт
163
163

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1На Кіровоградщині перевіряють громади на доступність для людей з інвалідністю 377
-
2В Івано-Франківській області стартує проєкт підтримки ягідного бізнесу «RE:BERRY» 331
-
3Оприлюднено проєкт постанови Кабінету Міністрів щодо пільгової іпотечної допомоги для ВПО та осіб з прифронтових територій 270
-
4Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо фінансування харчування учнів закладів загальної середньої освіти 209
-
5На Кіровоградщині облаштовано 76 локацій для тимчасового проживання ВПО (ВІДЕО) 198

