Суми. У Краснопільській об’єднаній територіальній громаді запрацював пересувний підрозділ Центру надання адміністративних послуг. Він обслуговує жителів ОТГ, котрі не можуть прибути до стаціонарного ЦНАПу — літніх та немічних людей, пацієнтів лікарень, осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також мешканців віддалених сіл.
Реалізація задуму коштувала 600 тисяч гривень. Левову частку суми профінансовано у рамках проекту ЄС/ПРООН, а решту виділила громада.
Мобільний ЦНАП — це комфортабельний мікроавтобус, у якому працює фахівець-адміністратор. Його робоче місце оснащено всім необхідним: ноутбуком, принтером, сканером, модемом та веб-камерою.
Поки що такий ЦНАП на колесах — єдиний на Сумщині.
54

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Уряд затвердив розподіл субвенції на доплати вчителям у 2025 році 363
-
2Опубліковано Закон України № 4560-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення повноважень Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури» 176
-
3Зима чи літо: Особливості риболовлі в різні пори року 170
-
4Кабмін вніс зміни до порядку ведення військового обліку та призову під час мобілізації 113
-
5V Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?» 69

