Суми. В області планують створити туристичний кластер у галузі вирощування та переробки конопель. Про це на апаратній нараді в облдержадміністрації повідомив начальник відділу промоції та туризму ОДА Юрій Гладенко. Взяти участь у перспективному проекті запропонують місцевим підприємцям. До нього можуть також долучитися територіальні громади та селянські садиби, котрі планують заробляти на зеленому туризмі.
Найбільш привабливе місце для створення кластера — Глухівський район. Науковці розташованого у цьому райцентрі Інституту луб’яних культур вивели десятки сортів безнаркотичних конопель, які сьогодні культивують в усьому світі.
Раніше «Голос України» повідомляв, що міський голова Глухова Мішель Терещенко хоче відкрити заклад, де коноплі використовуватимуть із лікувальною метою.
Сумська область
177
177
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День Європи 58
-
2День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939—1945 років 53
-
3Українські фури можуть застрягти в Європі через нові правила техогляду 40
-
4Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця 39
-
5В Апараті Верховної Ради України вручили сертифікати учасникам Програми стажування молоді 36

