У Сумах розпочалась акція до Дня захисника України. У міському Центрі обслуговування учасників АТО закликають долучитися до неї всіх небайдужих. До центру можна приносити теплий одяг, книги, сувеніри, канцтовари, продукти тривалого зберігання — усе, що може знадобитися бійцям на передовій та в години дозвілля. Від дітей чекають малюнків, щиро написаних листів, виготовлених власноруч цікавих виробів.
Подарунки від сумчан прийматимуть до 5 жовтня. Потім їх скомпонують та відвезуть військовослужбовцям, щоб у День захисника України вони відчули підтримку земляків, довідався наш власкор Володимир ЧЕРНОВ.
Сумська область
147
147

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День фізкультури та спорту України 594
-
2Кабмін встановив додаткові коефіцієнти підвищення посадових окладів держслужбовців апаратів судів та органів системи правосуддя 442
-
3Кабінет Міністрів підтвердив державну гарантію за кредитом для фінансування аграрних проектів 272
-
4День рятівника в Україні 100
-
5Уряд ухвалив рішення щодо оплати праці працівників патронатних служб у системі правосуддя на період воєнного стану 98

